Legislator Case Law & Legislation
48969 RO

LISTA din 6 ianuarie 2004

1 Articles / Provisions · Romania
Open official source Machine-readable Markdown (.md)

Statutory Text (1 Articles)

LISTA din 6 ianuarie 2004 · MINISTERUL FINANŢELOR PUBLICE · MONITORUL OFICIAL nr. 5 din 6 ianuarie 2004

agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenţă a Guvernului nr. 30/2003 pentru instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale

Nr. crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul sau municipiul Bucureşti Codul unic de înregistrare

0 1 2 3

1. MASTER - S.A. Bihor 8667418

2. SIMI IMPEX - S.R.L. Botoşani 6897461

3. CALEX OILVAM - S.R.L. Bucureşti 15151320

4. CAMA SERV - S.R.L. Bucureşti 15197734

5. WERO IMPOR-EXPOR - S.R.L. Bucureşti 15672271

6. GEO GAZOIL TRANS - S.R.L. Buzău 15759395

7. PRODPET ENERGO - S.R.L. Buzău 15759387

8. VIVIAN AUTO GAZ - S.R.L. Buzău 15723138

9. ATLAS - S.A. Galaţi 1633833

10. SIMPASIL-1 IMPEX - S.R.L. Galaţi 6730080

11. GECAMIN - S.R.L. Prahova 15734277

12. STASELPEST - S.R.L. Prahova 14748428

13. WHITEFLAG - S.R.L. Prahova 15064452

14. WIDAS IMPEX - S.R.L. Prahova 6696514

15. GALAXIA PECOM - S.A. Vrancea 5371271

NOTĂ

Ca urmare a verificărilor şi controalelor efectuate de Garda Financiară, din care rezultă că nu mai sunt îndeplinite condiţiile avute în vedere la autorizare, se radiază calitatea de agent economic comerciant angro de uleiuri minerale a

- Societăţii Comerciale "GUTINEX" - S.R.L. Bârlad, CUI 831140, publicată în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 345 din 21 mai 2003, poziţia nr. 89;

- Societăţii Comerciale "IMUND" - S.R.L. Prahova, CUI 13389091, publicată în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 364 din 28 mai 2003, poziţia nr. 59.

--------------

Need to analyze how this provision applies to your matter?

Cross-reference this statute against case law, commentaries, and related legislative provisions inside Legislator AI.

Open in Legislator →