Legislator Case Law & Legislation
48535 RO

LISTĂ din 19 decembrie 2003

1 Articles / Provisions · Romania
Open official source Machine-readable Markdown (.md)

Statutory Text (1 Articles)

LISTĂ din 19 decembrie 2003 · MINISTERUL FINANŢELOR PUBLICE · MONITORUL OFICIAL nr. 908 din 19 decembrie 2003

agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenţă a Guvernului nr. 30/2003 pentru instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale

Nr. crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul sau municipiul Bucureşti Codul unic de înregistrare

1. NYDAWA OIL - S.R.L. Alba 12222493

2. ROMOIL SHIPPING - S.R.L. Arad 14205502

3. INTERACTIV GRUP ELADA - S.R.L. Argeş 12735944

4. GROUP FIM OIL - S.R.L. Bacău 15749359

5. VIFA-TEHNO COM - S.R.L. Bistriţa-Năsăud 9508682

6. IQ SERVICII - S.R.L. Bucureşti 14693802

7. MIRVAL INTERNATIONAL - S.R.L. Bucureşti 15227088

8. ANITA IMPEX - S.R.L. Călăraşi 8250096

9. ANDREI SERV - S.R.L. Olt 9680601

10. CASISO GRUP - S.R.L. Prahova 12300214

11. NEMUS COM - S.R.L. Prahova 2996268

12. PAYFLO GRUP - S.R.L. Prahova 15505729

13. IZOMAT - S.A. Sălaj 687592

14. PETROCOM SM - S.R.L. Satu Mare 15953323

15. PROFITUR - S.R.L. Teleorman 3124437

16. MONDOCONSTRUCT - S.R.L. Vâlcea 2619900

NOTĂ

1. Ca urmare a verificărilor şi controalelor efectuate de Garda Financiară, din care rezultă că nu mai sunt îndeplinite condiţiile avute în vedere la autorizare, se radiază calitatea de agent economic comerciant angro de uleiuri minerale a Societăţii Comerciale TRIEMY amp; DORIAND COMPANY - S.R.L. Bucureşti, cod unic de înregistrare 15487860, publicată în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 586 din 18 august 2003, poziţia nr. 9.

2. Se radiază la cerere calitatea de agent economic comerciant angro de uleiuri minerale a Societăţii Comerciale SAMY STAR IMPEX - S.R.L. Bucureşti, cod unic de înregistrare 8653811, publicată în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 334 din 16 mai 2003, poziţia nr. 61.

3. În lista publicată în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 863 din 4 decembrie 2003, la poziţia nr. 5, în loc de: SCENIC AUTO - S.R.L. Bucureşti, cod unic de înregistrare 13302779 se va citi: SCENIC AUTO - S.R.L. Prahova, cod unic de înregistrare 13302779.

--------------

Need to analyze how this provision applies to your matter?

Cross-reference this statute against case law, commentaries, and related legislative provisions inside Legislator AI.

Open in Legislator →