Legislator Case Law & Legislation
48135 RO

LISTĂ din 2 decembrie 2003

1 Articles / Provisions · Romania
Open official source Machine-readable Markdown (.md)

Statutory Text (1 Articles)

LISTĂ din 2 decembrie 2003 · MINISTERUL FINANŢELOR PUBLICE · MONITORUL OFICIAL nr. 856 din 2 decembrie 2003

agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenţă a Guvernului nr. 30/2003 pentru instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale

Nr. crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul sau municipiul Bucureşti Codul unic de înregistrare

1. HEVI - S.R.L. Argeş 170668

2. TOM INVEST 2003 - S.R.L. Argeş 15154083

3. RAMINVEST - S.R.L. Braşov 12722952

4. MAXPETROL CO - S.R.L. Bucureşti 15629913

5. CELEROM IMPEX - S.R.L. Dolj 15328295

6. LUK DISTRIBUTION - S.R.L. Dolj 15784704

7. CARMAN - S.R.L. Ialomiţa 2858141

8. ALTAI PROD - S.R.L. Prahova 6775758

NOTĂ

1. Ca urmare a verificărilor şi controalelor efectuate de Garda Financiară, din care rezultă că nu mai sunt îndeplinite condiţiile avute în vedere la autorizare, se radiază calitatea de agent economic comerciant angro de uleiuri minerale a Societăţii Comerciale "ANSIL" - S.R.L., judeţul Giurgiu, codul unic de înregistrare 15430260, publicată în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 364 din 28 mai 2003.

2. Se radiază la cerere calitatea de agent economic comerciant angro a următoarelor sucursale ale Societăţii Comerciale "PETROMSERVICE" - S.A. Bucureşti

- PETROMSERVICE - S.A. Bucureşti, Sucursala Suplac, codul unic de înregistrare 14693080, publicată în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 364 din 28 mai 2003, poziţia 16;

- PETROMSERVICE - S.A. Bucureşti, Sucursala Timişoara, codul unic de înregistrare 14687142, publicată în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 364 din 28 mai 2003, poziţia 70.

3. Se schimbă la cerere denumirea Societăţii Comerciale "PETROMSERVICE" - S.A. Bucureşti, Sucursala Arad, codul unic de înregistrare 14743030, publicată în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 364 din 28 mai 2003, poziţia 4, în Societatea Comercială "PETROMSERVICE" - S.A. Bucureşti, PETROMSERVICE VEST Sucursala Arad, codul unic de înregistrare 14743030.

-------

Need to analyze how this provision applies to your matter?

Cross-reference this statute against case law, commentaries, and related legislative provisions inside Legislator AI.

Open in Legislator →