LISTA din 10 octombrie 2003
Statutory Text (1 Articles)
agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenta a Guvernului nr. 30/2003 pentru instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale
Nr. crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul Codul unic de înregistrare
1. ARCCO INDUSTRIAL - S.R.L. Bucureşti 15740988
2. EXVAM 2000 OIL DISTRIBUTION COMP - S.R.L. Bucureşti 15151648
3. ALCOMAR PROD - S.R.L. Cluj 393855
4. CRISTAL PUR - S.R.L. Constanţa 8091004
5. TD RS EURO-PETROL - S.R.L. Constanţa 15666377
6. SUPER A PLUS K - S.R.L. Galaţi 5933965
7. DELFINUL PROD COM - S.R.L. Ilfov 6079470
8. EXGEOSI - S.R.L. Prahova 15407240
9. T.M.A. - S.R.L. Teleorman 2695664
10. NOVA INTERNATIONAL - S.A. Timiş 15766562
11. PETROCONDUCT GRUP - S.R.L. Vâlcea 14489404
12. PITON COMIMPEX - S.R.L. Vrancea 4410194
---------------