Legislator Case Law & Legislation
46826 RO

LISTA din 10 octombrie 2003

1 Articles / Provisions · Romania
Open official source Machine-readable Markdown (.md)

Statutory Text (1 Articles)

LISTA din 10 octombrie 2003 · MINISTERUL FINANŢELOR PUBLICE · MONITORUL OFICIAL nr. 708 din 10 octombrie 2003

agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenta a Guvernului nr. 30/2003 pentru instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale

Nr. crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul Codul unic de înregistrare

1. ARCCO INDUSTRIAL - S.R.L. Bucureşti 15740988

2. EXVAM 2000 OIL DISTRIBUTION COMP - S.R.L. Bucureşti 15151648

3. ALCOMAR PROD - S.R.L. Cluj 393855

4. CRISTAL PUR - S.R.L. Constanţa 8091004

5. TD RS EURO-PETROL - S.R.L. Constanţa 15666377

6. SUPER A PLUS K - S.R.L. Galaţi 5933965

7. DELFINUL PROD COM - S.R.L. Ilfov 6079470

8. EXGEOSI - S.R.L. Prahova 15407240

9. T.M.A. - S.R.L. Teleorman 2695664

10. NOVA INTERNATIONAL - S.A. Timiş 15766562

11. PETROCONDUCT GRUP - S.R.L. Vâlcea 14489404

12. PITON COMIMPEX - S.R.L. Vrancea 4410194

---------------

Need to analyze how this provision applies to your matter?

Cross-reference this statute against case law, commentaries, and related legislative provisions inside Legislator AI.

Open in Legislator →