LISTA din 2 octombrie 2003
Statutory Text (1 Articles)
agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenta a Guvernului nr. 30/2003 pentru instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale
Nr. crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul Codul unic de înregistrare
1. CONVISTEL - S.R.L. Bacău 13489392
2. VITRON - S.R.L. Bacău 15713789
3. NIABADA COM - S.R.L. Braşov 7423601
4. SUROM COM - S.R.L. Bucureşti 15728968
5. TERMOCOMBUST GAZ - S.R.L. Constanţa 15682380
6. PORTNAV - S.R.L. Galaţi 6829483
7. SAGOEST - S.A. Iaşi 9192686
8. RAFINĂRIA DĂRMĂNEŞTI - S.A. Bacău 965796
NOTĂ
În Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 364 din 28 mai 2003, la poziţia nr. 54 la coloana 2, în loc de "INTERMEZZO IMPEX - S.R.L." se va citi "TAM OIL - S.R.L." (Schimbarea denumirii societăţii comerciale s-a făcut conform Cererii nr. 393.838/2003).
---------------