Legislator Case Law & Legislation
46617 RO

LISTA din 2 octombrie 2003

1 Articles / Provisions · Romania
Open official source Machine-readable Markdown (.md)

Statutory Text (1 Articles)

LISTA din 2 octombrie 2003 · MINISTERUL FINANŢELOR PUBLICE · MONITORUL OFICIAL nr. 691 din 2 octombrie 2003

agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenta a Guvernului nr. 30/2003 pentru instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale

Nr. crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul Codul unic de înregistrare

1. CONVISTEL - S.R.L. Bacău 13489392

2. VITRON - S.R.L. Bacău 15713789

3. NIABADA COM - S.R.L. Braşov 7423601

4. SUROM COM - S.R.L. Bucureşti 15728968

5. TERMOCOMBUST GAZ - S.R.L. Constanţa 15682380

6. PORTNAV - S.R.L. Galaţi 6829483

7. SAGOEST - S.A. Iaşi 9192686

8. RAFINĂRIA DĂRMĂNEŞTI - S.A. Bacău 965796

NOTĂ

În Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 364 din 28 mai 2003, la poziţia nr. 54 la coloana 2, în loc de "INTERMEZZO IMPEX - S.R.L." se va citi "TAM OIL - S.R.L." (Schimbarea denumirii societăţii comerciale s-a făcut conform Cererii nr. 393.838/2003).

---------------

Need to analyze how this provision applies to your matter?

Cross-reference this statute against case law, commentaries, and related legislative provisions inside Legislator AI.

Open in Legislator →