Legislator Case Law & Legislation
46423 RO

LISTA din 24 septembrie 2003

1 Articles / Provisions · Romania
Open official source Machine-readable Markdown (.md)

Statutory Text (1 Articles)

LISTA din 24 septembrie 2003 · MINISTERUL FINANŢELOR PUBLICE · MONITORUL OFICIAL nr. 675 din 24 septembrie 2003

agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenta a Guvernului nr. 30/2003 privind instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale

Nr. crt. Denumirea societăţii Judeţul Codul unic de înregistrare

1. GAMISO COM - S.R.L. Bacău 11934051

2. S.T.M. COMPANY - S.R.L. Braşov 15719706

3. ALITRADE-ROMANIA - S.R.L. Bucureşti 15062192

4. TRANS METAL INTERNATIONAL - S.R.L. Bucureşti 13089086

5. DINAMIC - S.R.L. Buzău 1147442

6. F B PETRO TRADING - S.R.L. Dolj 15701563

7. BIACOR OIL - S.R.L. Galaţi 15740252

8. BADPETROL - S.A. Prahova 13166138

9. BAZIMPEX - S.A. Prahova 15538157

10. PETROUTILAJ - S.A. Prahova 1299998

11. TOGIPS - S.R.L. Prahova 15700452

12. CO MEGA - S.R.L. Satu Mare 5490361

13. LESCACI COM - S.R.L. Satu Mare 6763303

14. NUNET IMPEX - S.R.L. Vrancea 15698646

-------

Need to analyze how this provision applies to your matter?

Cross-reference this statute against case law, commentaries, and related legislative provisions inside Legislator AI.

Open in Legislator →