LISTA din 24 septembrie 2003
Statutory Text (1 Articles)
agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenta a Guvernului nr. 30/2003 privind instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale
Nr. crt. Denumirea societăţii Judeţul Codul unic de înregistrare
1. GAMISO COM - S.R.L. Bacău 11934051
2. S.T.M. COMPANY - S.R.L. Braşov 15719706
3. ALITRADE-ROMANIA - S.R.L. Bucureşti 15062192
4. TRANS METAL INTERNATIONAL - S.R.L. Bucureşti 13089086
5. DINAMIC - S.R.L. Buzău 1147442
6. F B PETRO TRADING - S.R.L. Dolj 15701563
7. BIACOR OIL - S.R.L. Galaţi 15740252
8. BADPETROL - S.A. Prahova 13166138
9. BAZIMPEX - S.A. Prahova 15538157
10. PETROUTILAJ - S.A. Prahova 1299998
11. TOGIPS - S.R.L. Prahova 15700452
12. CO MEGA - S.R.L. Satu Mare 5490361
13. LESCACI COM - S.R.L. Satu Mare 6763303
14. NUNET IMPEX - S.R.L. Vrancea 15698646
-------