46197
RO
LISTA din 12 septembrie 2003
1 Articles / Provisions · Romania
Statutory Text (1 Articles)
LISTA din 12 septembrie 2003 · MINISTERUL FINANŢELOR PUBLICE · MONITORUL OFICIAL nr. 650 din 12 septembrie 2003
agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenta a Guvernului nr. 30/2003 pentru instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale
Nr. crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul Codul unic de înregistrare
1. ALBRAU - S.A. Bacău 10097637
2. COMORE INSTAL - S.R.L. Bacău 14197493
3. SOCOMIND - S.A. Bacău 955709
4. RADOX INTERMED - S.R.L. Bucureşti 15663761
5. PETROL GEI - S.R.L. Constanţa 11485599
6. ROM INTERNATIONAL COM IMPEX - S.R.L. Galaţi 10412521
7. VESTIBUS - S.R.L. Galaţi 8877622
8. LEADER INTERNATIONAL - S.A. Ilfov 5659739
9. ROVEXIM - S.R.L. Suceava 15642750
--------------