Legislator Case Law & Legislation
46197 RO

LISTA din 12 septembrie 2003

1 Articles / Provisions · Romania
Open official source Machine-readable Markdown (.md)

Statutory Text (1 Articles)

LISTA din 12 septembrie 2003 · MINISTERUL FINANŢELOR PUBLICE · MONITORUL OFICIAL nr. 650 din 12 septembrie 2003

agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenta a Guvernului nr. 30/2003 pentru instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale

Nr. crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul Codul unic de înregistrare

1. ALBRAU - S.A. Bacău 10097637

2. COMORE INSTAL - S.R.L. Bacău 14197493

3. SOCOMIND - S.A. Bacău 955709

4. RADOX INTERMED - S.R.L. Bucureşti 15663761

5. PETROL GEI - S.R.L. Constanţa 11485599

6. ROM INTERNATIONAL COM IMPEX - S.R.L. Galaţi 10412521

7. VESTIBUS - S.R.L. Galaţi 8877622

8. LEADER INTERNATIONAL - S.A. Ilfov 5659739

9. ROVEXIM - S.R.L. Suceava 15642750

--------------

Need to analyze how this provision applies to your matter?

Cross-reference this statute against case law, commentaries, and related legislative provisions inside Legislator AI.

Open in Legislator →