LISTA din 30 august 2003
Statutory Text (1 Articles)
agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenta a Guvernului nr. 30/2003 pentru instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale
Nr. crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul Codul unic de înregistrare
1. PETROVEST SUPLAC - S.A. Arad 15128130
2. RAFO - S.A. ONEŞTI Bacău 958772
3. DANIDIA EXIM - S.R.L. Bihor 6462750
4. POLIMIX PRODCOM - S.R.L. Bihor 6256319
5. COSMIN COM 2003 - S.R.L. Bucureşti 15483868
6. ESPERANDZA-COM-IMPEX - S.R.L. Bucureşti 3170255
7. ROMPH-OIL TRANS - S.R.L. Bucureşti 15275956
8. TRANSPORTURI AUTO FILARET - S.A. Bucureşti 401452
9. CRISMAR OIL - S.R.L. Călăraşi 13637774
10. GLOBAL BUSINESS SOLUTION - S.R.L. Constanţa 15168399
11. FORAJ SONDE MORENI - S.A. Dâmboviţa 891095
12. ARON COMPANY - S.R.L. Galaţi 7481203
13. NICOREX - S.R.L. Galaţi 4039640
14. MYRAL COM - S.R.L. Prahova 15246977
15. RUPS - S.A. Prahova 9921033
16. PACOROM - S.R.L. Vaslui 4975695
17. TOP BROK - S.R.L. Vrancea 15617110
18. VRANCEA - S.R.L. Vrancea 1435593
NOTĂ
1. Se radiază la cerere calitatea de comerciant angro de uleiuri minerale a Societăţii Comerciale "TARGET" - S.A., judeţul Galaţi, cod unic de înregistrare 6514000, publicată în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 332 din 16 mai 2003 la poziţia 25.
2. În Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 356 din 26 mai 2003, la poziţia 10, în loc de: "MAIRON GALAŢI - S.R.L." se va citi: "MAIRON GALAŢI - S.A."
------------