Legislator Case Law & Legislation
45983 RO

LISTA din 30 august 2003

1 Articles / Provisions · Romania
Open official source Machine-readable Markdown (.md)

Statutory Text (1 Articles)

LISTA din 30 august 2003 · MINISTERUL FINANŢELOR PUBLICE · MONITORUL OFICIAL nr. 619 din 30 august 2003

agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenta a Guvernului nr. 30/2003 pentru instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale

Nr. crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul Codul unic de înregistrare

1. PETROVEST SUPLAC - S.A. Arad 15128130

2. RAFO - S.A. ONEŞTI Bacău 958772

3. DANIDIA EXIM - S.R.L. Bihor 6462750

4. POLIMIX PRODCOM - S.R.L. Bihor 6256319

5. COSMIN COM 2003 - S.R.L. Bucureşti 15483868

6. ESPERANDZA-COM-IMPEX - S.R.L. Bucureşti 3170255

7. ROMPH-OIL TRANS - S.R.L. Bucureşti 15275956

8. TRANSPORTURI AUTO FILARET - S.A. Bucureşti 401452

9. CRISMAR OIL - S.R.L. Călăraşi 13637774

10. GLOBAL BUSINESS SOLUTION - S.R.L. Constanţa 15168399

11. FORAJ SONDE MORENI - S.A. Dâmboviţa 891095

12. ARON COMPANY - S.R.L. Galaţi 7481203

13. NICOREX - S.R.L. Galaţi 4039640

14. MYRAL COM - S.R.L. Prahova 15246977

15. RUPS - S.A. Prahova 9921033

16. PACOROM - S.R.L. Vaslui 4975695

17. TOP BROK - S.R.L. Vrancea 15617110

18. VRANCEA - S.R.L. Vrancea 1435593

NOTĂ

1. Se radiază la cerere calitatea de comerciant angro de uleiuri minerale a Societăţii Comerciale "TARGET" - S.A., judeţul Galaţi, cod unic de înregistrare 6514000, publicată în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 332 din 16 mai 2003 la poziţia 25.

2. În Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 356 din 26 mai 2003, la poziţia 10, în loc de: "MAIRON GALAŢI - S.R.L." se va citi: "MAIRON GALAŢI - S.A."

------------

Need to analyze how this provision applies to your matter?

Cross-reference this statute against case law, commentaries, and related legislative provisions inside Legislator AI.

Open in Legislator →