LISTA din 19 august 2003
Statutory Text (1 Articles)
agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin (3) din Ordonanţa de urgenta a Guvernului nr. 30/2003 pentru instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale
Nr. crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul Codul unic de înregistrare
1. BAZA PETROM-TEX - S.R.L. Argeş 14622038
2. LOANA - S.R.L. Buzău 10458391
3. TOS - S.R.L. Călăraşi 7170991
4. NEMESIS NICOS OIL - S.R.L. Caraş-Severin 11539982
5. COCONUT - S.R.L. Cluj 15504545
6. GEORGIAN TRANSPORT - S.R.L. Covasna 3837511
7. NAPOCAR - S.R.L. Galaţi 6666750
8. VALCAS - S.R.L. Gorj 13695759
9. TERRA ASSIST GROUP - S.A. Hunedoara 13883280
10. BENIMELA PROD - S.R.L. Maramureş 6860047
11. AUTENTIC - S.R.L. Neamţ 14323974
12. TRANS-PETRO-MIXT - S.R.L. Olt 7932346
13. ARS ADVERTISING - S.A. Prahova 9118337
14. DUAN BOX - S.R.L. Prahova 15608210
15. OVICOR - S.R.L. Prahova 13855477
16. XIRO COM - S.R.L. Prahova 6484503
17. MSM OIL - S.R.L. Vaslui 14398900
18. OBIECTIV - S.R.L. Vaslui 13384590
19. RENING - S.R.L. Vrancea 15025542
NOTĂ
Ca urmare a verificărilor efectuate, se fac următoarele rectificari
1. În Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 532 din 24 iulie 2003 se face următoarea rectificare la Lista agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale
- se radiază poz. 7 Sucursala Baza de Aprovizionare Floresti, judeţul Prahova, aparţinând de Societatea Naţionala a Petrolului "Petrom" - S.A. Bucureşti.
2. În Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 330 din 15 mai 2003 se face următoarea rectificare la Lista agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale
- la poz. 112, în loc de: "G.T. CHEMICAL - S.R.L. Bucureşti, cod unic de înregistrare 14256549, radiat la cerere, se va citi: "INTERLINK ENERGY - S.R.L. Bucureşti, cod unic de înregistrare 14256549";
- la poz. 286 în loc de: "ROMPETROL LOGISTIC - S.A. SUC. TRUCK SERVICES - S.A., judeţul Prahova, cod unic de înregistrare 14210266, radiat la cerere, se va citi: "ROMPETROL LOGISTICS - S.A. Bucureşti, cod unic de înregistrare 14156698".
3. În Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 352 din 22 mai 2003 se face următoarea rectificare la Lista agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale
- se radiază, la cerere, poz. 11: Societatea Comercială CISTERNA PROD - S.R.L., judeţul Braşov, cod unic de înregistrare 6652569.
---------