LISTA din 18 august 2003
Statutory Text (1 Articles)
depozitelor speciale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenta a Guvernului nr. 30/2003 pentru instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale (completare)
Nr. crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul Codul unic de înregistrare
1. L C OIL COMPANY - S.R.L. Arad 4199543
2. M.H.P. OIL - S.R.L. Bihor 9642683
3. NORTIA SERV COM - S.R.L. Brăila 3719478
4. MANDO - S.R.L. Braşov 13983646
5. ANDERA COMERCIAL - S.R.L. Bucureşti 11897875
6. ELECTRO-TOTAL - S.R.L. Bucureşti 389707
7. MEGA INVEST GROUP - S.R.L. Bucureşti 15425999
8. N.A.C. INDUSTRII - S.R.L. Bucureşti 15594696
9. TRIEMY DORIAND COMPANY - S.R.L. Bucureşti 15487860
10. L C COMUNICATION - S.R.L. Buzău 6278252
11. UNIC STAR IMPEX - S.R.L. Buzău 14967657
12. DEMATIP - S.R.L. Covasna 8896055
13. ALGINIA PRODSERV - S.R.L. Dolj 8092018
14. DOIMAT B.V. - S.R.L. Dolj 15507606
15. SENACO - S.A. Gorj 6375597
16. TRANSAL - S.R.L. Harghita 7326854
17. AGROFAM HOLDING - S.R.L. Ialomiţa 6900281
18. I.G.E.M.P. - S.R.L. Maramureş 5875520
19. ALFA OMEGA TRADING - S.A. Mureş 3675959
20. RAF INVEST - S.R.L. Olt 14870637
21. CASVEX COM - S.R.L. Prahova 8429475
22. DESEN COM CONSTRUCT - S.R.L. Prahova 12749320
23. LIRAMEX - S.R.L. Prahova 1360113
24. LUBCOM - S.A. Prahova 13438615
25. MODENA - S.R.L. Prahova 15505710
26. PRYMUS CONSTR - S.R.L. Prahova 5878380
27. CORDOSEL COMPANY - S.R.L. Satu Mare 15137350
28. DAMISTRAL - S.R.L. Sibiu 15568808
29. WELA - S.R.L. Tulcea 7571772
NOTĂ
Ca urmare a verificărilor efectuate se fac următoarele rectificari
1. În Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 532 din 24 iulie 2003 se face următoarea rectificare la Lista agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale
- la poz. 1, în loc de "VALTAR COM - S.R.L. Bacau, Codul unic de înregistrare 4895521" se va citi "VALTAR COM - S.R.L. Bacau, Codul unic de înregistrare 10862763".
2. În Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 514 din 16 iulie 2003 se face următoarea rectificare la Lista agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale
- la poz. 9, în loc de "ATRERI amp; MR - S.R.L. Iaşi, Codul unic de înregistrare 15228598" se va citi "ASTERI M amp;R - S.R.L. Iaşi, Codul unic de înregistrare 15228598".
3. În Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 352 din 22 mai 2003 se face următoarea rectificare la Lista agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale
- la poz. 8, în loc de "RAD-OIL-GROUP - S.R.L. Bacau, Codul unic de înregistrare 14657877", radiat la cerere, se va citi "RAD-OIL-GROUP - S.R.L., judeţul Bistrita-Nasaud, Codul unic de înregistrare 14657877".
NOTA DE RADIERE
Ca urmare a adreselor emise de Ministerul Economiei şi Comerţului se radiază calitatea de deţinător de depozite speciale a următoarelor societăţi comerciale
1. "MIHOC OIL" - S.R.L. Leghin, comuna Pipirig, judeţul Neamt, codul unic de înregistrare 8137551, adresa depozitului special fiind în comuna Pipirig, judeţul Neamt, care a fost publicat în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 335 din 19 mai 2003, la poziţia 36;
2. "BEST TRADE" - S.R.L. Baia Mare, judeţul Maramures, codul unic de înregistrare 14787702, adresa depozitului special fiind în Oradea, Str. Chimiei nr. 3-5 (incinta Societăţii Comerciale "Chimprod" - S.A. Oradea), care a fost publicat în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 420 din 16 iunie 2003, la poziţia 2.
────────────────