LISTA din 29 iulie 2003
Statutory Text (1 Articles)
agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenta a Guvernului nr. 30/2003 pentru instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale
Nr. crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul Codul unic de înregistrare
1. ESOTERIC - S.R.L. Arad 14275087
2. MENTOR TRADING - S.R.L. Argeş 5974914
3. NIC COSTI TRADE - S.R.L. Brăila 4341892
4. ELOMET - S.R.L. Bucureşti 13210845
5. METAL PROD INDUSTRIAL - S.R.L. Bucureşti 13259911
6. MOTOARE INVEST - S.R.L. Bucureşti 11810100
7. ADONIS TRANS - S.R.L. Constanţa 15385070
8. EXOTRAC - S.A. Gorj 13059018
9. CCCF Bucureşti - S.A., Filiala CCCF Poduri Dunărene - S.A. Feteşti Ialomiţa 14616834
10. CAM SERV - S.R.L. Ilfov 5282239
11. LUCIFER - S.R.L. Prahova 1363187
12. VANEMA PART - S.R.L. Prahova 15337315
13. SAS INTERNATIONAL - S.R.L. Satu Mare 5776097
14. AB INITIO - S.R.L. Sibiu 15376314
15. ODO TRANS - S.R.L. Vrancea 9041640
--------------