Legislator Case Law & Legislation
45313 RO

LISTA din 29 iulie 2003

1 Articles / Provisions · Romania
Open official source Machine-readable Markdown (.md)

Statutory Text (1 Articles)

LISTA din 29 iulie 2003 · MINISTERUL FINANŢELOR PUBLICE · MONITORUL OFICIAL nr. 544 din 29 iulie 2003

agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenta a Guvernului nr. 30/2003 pentru instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale

Nr. crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul Codul unic de înregistrare

1. ESOTERIC - S.R.L. Arad 14275087

2. MENTOR TRADING - S.R.L. Argeş 5974914

3. NIC COSTI TRADE - S.R.L. Brăila 4341892

4. ELOMET - S.R.L. Bucureşti 13210845

5. METAL PROD INDUSTRIAL - S.R.L. Bucureşti 13259911

6. MOTOARE INVEST - S.R.L. Bucureşti 11810100

7. ADONIS TRANS - S.R.L. Constanţa 15385070

8. EXOTRAC - S.A. Gorj 13059018

9. CCCF Bucureşti - S.A., Filiala CCCF Poduri Dunărene - S.A. Feteşti Ialomiţa 14616834

10. CAM SERV - S.R.L. Ilfov 5282239

11. LUCIFER - S.R.L. Prahova 1363187

12. VANEMA PART - S.R.L. Prahova 15337315

13. SAS INTERNATIONAL - S.R.L. Satu Mare 5776097

14. AB INITIO - S.R.L. Sibiu 15376314

15. ODO TRANS - S.R.L. Vrancea 9041640

--------------

Need to analyze how this provision applies to your matter?

Cross-reference this statute against case law, commentaries, and related legislative provisions inside Legislator AI.

Open in Legislator →