Legislator Case Law & Legislation
45039 RO

LISTA din 16 iulie 2003

1 Articles / Provisions · Romania
Open official source Machine-readable Markdown (.md)

Statutory Text (1 Articles)

LISTA din 16 iulie 2003 · MINISTERUL FINANŢELOR PUBLICE · MONITORUL OFICIAL nr. 514 din 16 iulie 2003

agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenta a Guvernului nr. 30/2003 pentru instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale

Nr. crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul Codul unic de înregistrare

1. ALL GUARD SECURITY - S.R.L. Bacău 14401002

2. ANADARCOS - S.R.L. Bacău 15314443

3. CARTIP - S.R.L. Bacău 14928844

4. ADEMIS EXIM - S.R.L. Bihor 5397697

5. COMAT AUTOBENZ - S.A. Buzău 15528455

6. AGROCONSTRUCT - S.R.L. Constanţa 14312843

7. PRODTRANSCOM GEO - S.R.L. Dolj 2282382

8. DANA V - S.R.L. Giurgiu 6002833

9. ATRERI MR - S.R.L. Iaşi 15228598

10. OMEGA BETTA - S.R.L. Ilfov 13959125

11. MVM TRADE LTD - S.R.L. Mehedinţi 3771158

12. GENERAL POP - S.R.L. Olt 7147557

13. DALOART CONSTRUCT - S.R.L. Prahova 12151384

14. DIOMED - S.R.L. Prahova 14677939

15. GACO COM - S.R.L. Prahova 6050199

16. RINELCOB IMPEX - S.R.L. Prahova 9606737

17. SWISO IMPEX - S.R.L. Prahova 12727992

18. GRUPO TRANSNATIONAL - S.R.L. Teleorman 5654650

19. AMIGO - S.R.L. Tulcea 2361281

20. ARTA MODEI - S.R.L. Vâlcea 2539622

21. CERTIMPEX - S.R.L. Vrancea 1449130

NOTĂ

Ca urmare a verificărilor efectuate, se radiază calitatea de comerciant angro de uleiuri minerale a Societăţii Comerciale "Costila" - S.R.L., judeţul Mures, cod unic de înregistrare 12557618, care a fost publicată în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 352 din 22 mai 2003.

-------------

Need to analyze how this provision applies to your matter?

Cross-reference this statute against case law, commentaries, and related legislative provisions inside Legislator AI.

Open in Legislator →