LISTA din 16 iulie 2003
Statutory Text (1 Articles)
agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenta a Guvernului nr. 30/2003 pentru instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale
Nr. crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul Codul unic de înregistrare
1. ALL GUARD SECURITY - S.R.L. Bacău 14401002
2. ANADARCOS - S.R.L. Bacău 15314443
3. CARTIP - S.R.L. Bacău 14928844
4. ADEMIS EXIM - S.R.L. Bihor 5397697
5. COMAT AUTOBENZ - S.A. Buzău 15528455
6. AGROCONSTRUCT - S.R.L. Constanţa 14312843
7. PRODTRANSCOM GEO - S.R.L. Dolj 2282382
8. DANA V - S.R.L. Giurgiu 6002833
9. ATRERI MR - S.R.L. Iaşi 15228598
10. OMEGA BETTA - S.R.L. Ilfov 13959125
11. MVM TRADE LTD - S.R.L. Mehedinţi 3771158
12. GENERAL POP - S.R.L. Olt 7147557
13. DALOART CONSTRUCT - S.R.L. Prahova 12151384
14. DIOMED - S.R.L. Prahova 14677939
15. GACO COM - S.R.L. Prahova 6050199
16. RINELCOB IMPEX - S.R.L. Prahova 9606737
17. SWISO IMPEX - S.R.L. Prahova 12727992
18. GRUPO TRANSNATIONAL - S.R.L. Teleorman 5654650
19. AMIGO - S.R.L. Tulcea 2361281
20. ARTA MODEI - S.R.L. Vâlcea 2539622
21. CERTIMPEX - S.R.L. Vrancea 1449130
NOTĂ
Ca urmare a verificărilor efectuate, se radiază calitatea de comerciant angro de uleiuri minerale a Societăţii Comerciale "Costila" - S.R.L., judeţul Mures, cod unic de înregistrare 12557618, care a fost publicată în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 352 din 22 mai 2003.
-------------