Legislator Case Law & Legislation
45013 RO

LISTA din 16 iulie 2003

1 Articles / Provisions · Romania
Open official source Machine-readable Markdown (.md)

Statutory Text (1 Articles)

LISTA din 16 iulie 2003 · MINISTERUL FINANŢELOR PUBLICE · MONITORUL OFICIAL nr. 515 din 16 iulie 2003

agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenta a Guvernului nr. 30/2003 pentru instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale

Nr crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul Codul unic de înregistrare

1. DIALY INTERNATIONAL - S.R.L. Bacău 15486937

2. FREGAT - S.R.L. Bihor 13302990

3. SINBAD - S.R.L. Bihor 70502

4. MISOR IMPEX - S.R.L. Braşov 15472885

5. UNIT COMTUR - S.R.L. Braşov 13877076

6. DINAMIC CONSULTING IMPORT-EXPORT - S.R.L. Bucureşti 14193599

7. TECO PETROL OIL - S.R.L. Bucureşti 15471502

8. VIVA HUN IMPEX - S.R.L. Bucureşti 15455337

9. THERMAR - S.A. Constanţa 5781743

10. CUZA - S.R.L. Galaţi 1640156

11. GYONOR - S.R.L. Galaţi 12791200

12. KRAIS CONSTRUCT - S.R.L. Giurgiu 13219038

13. INTER PALACE - S.R.L. Harghita 13575850

NOTĂ

Se radiază, la cerere, calitatea de agent economic ce desfăşoară activitate de comerţ angro cu uleiuri minerale a Societăţii Comerciale "SILFLOR amp; MOVE IMPEX" - S.R.L., judeţul Ilfov, cod unic de înregistrare: 6090703, publicată în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 330 din 15 mai 2003, poziţia 247.

────────────────

Need to analyze how this provision applies to your matter?

Cross-reference this statute against case law, commentaries, and related legislative provisions inside Legislator AI.

Open in Legislator →