LISTA din 16 iulie 2003
Statutory Text (1 Articles)
agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenta a Guvernului nr. 30/2003 pentru instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale
Nr crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul Codul unic de înregistrare
1. DIALY INTERNATIONAL - S.R.L. Bacău 15486937
2. FREGAT - S.R.L. Bihor 13302990
3. SINBAD - S.R.L. Bihor 70502
4. MISOR IMPEX - S.R.L. Braşov 15472885
5. UNIT COMTUR - S.R.L. Braşov 13877076
6. DINAMIC CONSULTING IMPORT-EXPORT - S.R.L. Bucureşti 14193599
7. TECO PETROL OIL - S.R.L. Bucureşti 15471502
8. VIVA HUN IMPEX - S.R.L. Bucureşti 15455337
9. THERMAR - S.A. Constanţa 5781743
10. CUZA - S.R.L. Galaţi 1640156
11. GYONOR - S.R.L. Galaţi 12791200
12. KRAIS CONSTRUCT - S.R.L. Giurgiu 13219038
13. INTER PALACE - S.R.L. Harghita 13575850
NOTĂ
Se radiază, la cerere, calitatea de agent economic ce desfăşoară activitate de comerţ angro cu uleiuri minerale a Societăţii Comerciale "SILFLOR amp; MOVE IMPEX" - S.R.L., judeţul Ilfov, cod unic de înregistrare: 6090703, publicată în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 330 din 15 mai 2003, poziţia 247.
────────────────