LISTA din 4 iulie 2003
Statutory Text (1 Articles)
agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale
LISTA
agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale
Nr. crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul Codul unic de înregistrare
1. CONFMETALON - S.R.L. Bacău 4591686
2. EXACT CONSTRUCT - S.R.L. Bihor 10692561
3. COSMOS TRADE - S.R.L. Brăila 9411956
4. BTL INTERNATIONAL - S.R.L. Bucureşti 15496582
5. MCM PETROL - S.R.L. Buzău 14179861
6. RAGESI OIL TRADING - S.R.L. Constanţa 13917847
7. RAGESI - S.R.L. Constanţa 9151236
8. UTILAJ GREU BASARABI - S.A. Constanţa 2410198
9. FOIA - S.R.L. Dâmboviţa 10669976
10. AMJ LVM - S.R.L. Dolj 12083328
11. MS IMPARŢIAL - S.R.L. Galaţi 1651260
12. CIRIL COM - S.R.L. Ialomiţa 2065880
13. PALMIR COM - S.R.L. Ialomiţa 6459038
14. CREMON - S.R.L. Iaşi 7943779
15. ARTERIO-IMPEX - S.R.L. Maramureş 12572936
16. TRANSURBAN - S.A. Neamţ 7854221
17. DALASOIL - S.R.L. Prahova 14271808
18. ECO INVEST - S.R.L. Teleorman 10176935
19. COMFAST EXIM - S.R.L. Vrancea 4297126
─────────────────