LISTA din 23 iunie 2003
Statutory Text (1 Articles)
agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale
Nr. crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul Codul unic de înregistrare
1. Daco Intl - S.R.L. Arad 14191946
2. Veritas Plus - S.R.L. Arad 14068502
3. Subansamble Auto - S.A. Argeş 128701
4. Pia Interm - S.R.L. Bacău 14181446
5. Forest Pragmatic - S.R.L. Bistriţa-Năsăud 14557061
6. Gad-Petrol - S.R.L. Bistriţa-Năsăud 7714198
7. Purcsa-Prod - S.R.L. Bistriţa-Năsăud 3537093
8. Gaz Import-Export - S.R.L. Bucureşti 15134663
9. Arconi Star - S.A. Constanţa 6740857
10. Auto Star Impex - S.R.L. Constanţa 6942953
11. Petro Recycling - S.R.L. Constanţa 10849977
12. Masa Prod - S.R.L. Dâmboviţa 14454927
13. Argoimobilia - S.R.L. Galaţi 15052385
14. Daemy Impex - S.R.L. Galaţi 14635992
15. Interoil - S.R.L. Galaţi 11997009
16. Karat International - S.R.L. Giurgiu 14736067
17. Ates Ticaret Import-Export - S.R.L. Hunedoara 4127385
18. Metaloterm - S.R.L. Neamţ 13363849
19. Olt Oil - S.R.L. Olt 6965450
20. Camion Service Center - S.A. Prahova 1356597
21. Compania Energopetrol - S.A. Prahova 1323700
22. Drasto - S.R.L. Prahova 15077410
23. Monticor Industries - S.A. Prahova 6660278
24. Tomtrans Toma - S.N.C. Prahova 6959610
25. Uztel - S.A. Prahova 1352846
26. Fantasy Oil - S.R.L. Sibiu 15346542
27. Algada - S.R.L. Suceava 13898168
28. La Cimp Com - S.R.L. Suceava 7020714
29. Autoservice Nica - S.R.L. Teleorman 1384414
30. Anghe-Petrol - S.R.L. Timiş 10904125
31. Revelaţia M C - S.R.L. Vaslui 13800129
32. Agro-Rom Prod - S.A. Vrancea 1424713
33. Crivat - S.R.L. Vrancea 1438352
-------