LISTA din 16 iunie 2003
Statutory Text (1 Articles)
agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale
LISTA
agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale
Nr. crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul Codul unic de înregistrare
1. PETROCONSTRUCT IMPEX - S.R.L. Arad 15128203
2. COMESAD RO - S.A. Argeş 4993292
3. EVITA GROUP - S.A. Bacău 15102637
4. PAVITESCOM - S.R.L. Bacău 5733053
5. ARMAX - S.R.L. Brăila 8202161
6. BLACK SEA COAST TRADING ROMANIA - S.R.L. Bucureşti 3995058
7. GANUCI EXIM-SERVICE - S.R.L. Bucureşti 8879402
8. GECOM IMPORT EXPORT - S.R.L. Bucureşti 1586383
9. IV - S.R.L. Bucureşti 4059019
10. LAIRD RESOURCES ROMANIA - S.R.L. Bucureşti 6717048
11. POLMAYER'S CONSULTING - S.R.L. Bucureşti 15186131
12. RAZAL COM - S.R.L. Bucureşti 14463471
13. TOMIS OIL MARITIME - S.R.L. Bucureşti 7211
14. DAVAL - S.R.L. Cluj 14320374
15. DENI CAMI - S.R.L. Cluj 11079019
16. DACMA IMPEX - S.R.L. Dâmboviţa 6097302
17. BENDIX I C SERV - S.R.L. Hunedoara 9270113
18. STANDARD OIL - S.R.L. Hunedoara 11041294
19. M G TRADE IMPEX - S.R.L. Ilfov 15243547
20. ATP EXODUS - S.R.L. Maramureş 7366654
21. TC OIL COMPANY - S.R.L. Mureş 15482218
22. EUROPEAN TRANSSARU - S.R.L. Olt 8973662
23. MIRANLIV - S.R.L. Olt 14516703
24. ALMECO INTERNATIONAL - S.R.L. Prahova 14896793
25. RENTIOL COM - S.R.L. Prahova 15321041
26. PETROMED - S.R.L. Sibiu 4785887
27. AUTO-OIL 2000 - S.R.L. Suceava 13304931
28. TRANSPORT CĂLĂTORI - S.A. Suceava 4325927
29. GOLF OIL - S.R.L. Timiş 15451300
30. DANYCOL LORENT - S.R.L. Vaslui 841518
31. PETAL - S.A. Vaslui 841186
────────────