LISTA din 6 iunie 2003
Statutory Text (1 Articles)
agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale
Nr. crt. Denumirea societăţii comerciale Judeţul Codul unic de înregistrare
1. Agrotransport Alba - S.A. Alba 1761050
2. Agromec Beliu - S.A. Arad 8180268
3. Complex Herta Import-Export - S.R.L. Arad 4935518
4. Recom Trans - S.A. Arad 13383919
5. Radical Zero - S.R.L. Argeş 14564832
6. Ştefan Lucian-Impex - S.R.L. Bacău 5580588
7. Transcrişana - S.A. Bihor 5707992
8. Cicsa-Acs - S.R.L. Bistriţa-Năsăud 12742313
9. Sitas - S.A. Brăila 2258210
10. Torcan Impex - S.R.L. Brăila 7861504
11. Exvam - S.R.L. Bucureşti 13227944
12. Metalcas Grup - S.R.L. Bucureşti 6546649
13. SUGCT - S.A. Călăraşi 1931520
14. Euro Vial Trading Company - S.R.L. Constanţa 8518114
15. Vector International - S.A. Constanţa 6745919
16. Macro-Com - S.R.L. Covasna 14399980
17. 2 Vest Criscior - S.R.L. Hunedoara 12068905
18. Gemil Prodimcom - S.R.L. Hunedoara 9611059
19. Araval - S.R.L. Prahova 13717067
20. Arevis Com - S.R.L. Prahova 11954962
21. Confind - S.R.L. Prahova 1324099
22. Geobaz - S.A. Prahova 1345075
23. Golden Neo-Life Diemite Distribution - S.R.L. Prahova 14636653
24. Izvorul Rece PS - S.R.L. Prahova 1332067
25. Expres Agressione - S.R.L. Suceava 9056846
26. Prospect - S.R.L. Vâlcea 6596736
27. Orion - S.R.L. Vrancea 1447245