LISTA din 26 mai 2003
Statutory Text (1 Articles)
agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale
Nr. crt. DENUMIRE SOCIETATE JUDEŢ COD UNIC ÎNREGISTRARE
1 METAL INVEST GRUP SA BACĂU 14758146
2 TRANSILVANIA GENERAL IMPORT EXPORT SRL BIHOR 97800
3 ALL TRADING SRL BUCUREŞTI 15255126
4 AVIA OIL COMPANI SRL BUCUREŞTI 13156436
5 COSMO 2001 SRL BUZĂU 13835038
6 ROMVEST CONSTRUCT SRL CLUJ 15016110
7 ALI PROSPERITY SRL CONSTANŢA 14894172
8 MAINTENANCE SERVICES SRL CONSTANŢA 13661152
9 SILE ROM SRL CONSTANŢA 2412369
10 MAIRON GALAŢI SRL GALAŢI 6581999
11 GIROM IMPEX SRL GIURGIU 8535522
12 MAJESTIK SERV SRL IALOMIŢA 9948888
13 IRAZ SRL IAŞI 2638650
14 DRACARD COM SERV SRL MARAMUREŞ 8050705
15 JEACOS LAGUNA SRL MEHEDINŢI 14234125
16 JET COM SRL MEHEDINŢI 7643470
17 SAGMAG SRL MEHEDINŢI 15214517
18 DRAG SRL OLT 8312423
19 OSACA SRL OLT 5647831
20 RUS-OIL SRL OLT 6192886
21 ASTRA-TL SRL PRAHOVA 1303592
22 BAT SA PRAHOVA 1319645
23 BEGA REAL SA PRAHOVA 1303029
24 BEGA ERMAT SA PRAHOVA 1355923
25 DEMETER SRL PRAHOVA 1318046
26 ELANDRA INTERNATIONAL SA PRAHOVA 7282022
27 ELBAMA-STAR SRL PRAHOVA 4089249
28 GRUPUL INDUSTRIAL PRAHOVA SRL PRAHOVA 9418490
29 INDUSTRIAL MONTAJ SA PRAHOVA 1348195
30 VASICOM SRL PRAHOVA 3432160
31 TRANS BITUM SRL SĂLAJ 12144298
32 ARAL SRL SIBIU 5925490
33 OIL D. NEGRU COMPANY SRL SUCEAVA 12262692
34 PRIMA PETROL SA TIMIŞ 1802398
35 SIVRA SRL TIMIŞ 3484657
36 ACS PIGAL SRL VASLUI 7936526
37 MHT IZOLAŢII SRL VASLUI 14768336
38 ROM OIL SRL VÂLCEA 14888804
------------