LISTA din 22 mai 2003
Statutory Text (1 Articles)
agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale
Nr. crt. DENUMIRE SOCIETATE JUDEŢ COD UNIC ÎNREGISTRARE
1 BUTENI OIL 3 B SRL ARAD 13700430
2 CIMVEST SA ARAD 1686498
3 ENESTO CRIFLOR SRL ARGEŞ 9577291
4 PRO INVEST TRADE SRL ARGEŞ 8119954
5 TEMPLU HAVILLA SRL ARGEŞ 7493690
6 METAL FER COMP SA BACĂU 11191194
7 METAL BABRIC SRL BACĂU 965656
8 RAD-OIL-GROUP SRL BACĂU 14657877
9 GOMAR LUX SA BISTRIŢA NĂSĂUD 3094433
10 JOLT IMPEX SRL BISTRIŢA NĂSĂUD 2736438
11 CISTERNA PROD SRL BRAŞOV 6652569
12 ANTACO SRL BUCUREŞTI 5281543
13 AUTOSERVICE NON STOP BUC-PARIS SRL BUCUREŞTI 1599979
14 BRENNTAG ROMÂNIA SRL BUCUREŞTI 10751277
15 COMATCHIM SA BUCUREŞTI 299
16 FARM PETROL GRUP SRL BUCUREŞTI 14817757
17 HIDROSERVCO SRL BUCUREŞTI 10240566
18 LANDINI LAVERDA ROMÂNIA SRL BUCUREŞTI 13588230
19 MAGIC PRO MEDIA SRL BUCUREŞTI 15271415
20 PAN EUROPEAN WORLD SRL BUCUREŞTI 3013170
21 PILOT AUTOGAS SRL BUCUREŞTI 13588248
22 RODEO PROD SRL BUCUREŞTI 15234336
23 COMAT BUZĂU SA BUZĂU 2990010
24 REXIMPEX SRL CARAŞ SEVERIN 6774019
25 INTERMAROM GRUP SRL CLUJ 12380450
26 MASH IMPEX SRL CLUJ 9527196
27 VASION PROD IMPEX SRL CONSTANŢA 5781719
28 COMMING TRADING ROM SRL DOLJ 6827075
29 CONSTREX SRL DOLJ 2326730
30 GENARDO PROD COM SRL DOLJ 6922026
31 ANGHEL NG SRL GALAŢI 7254081
32 SERVICE BENZ COM SRL GIURGIU 47969991
33 ZSIGAR OIL COMPANY SRL HARGHITA 15133730
34 TESS CONEX SA IAŞI 5029644
35 ECOPRODCOM SA ILFOV 13237840
36 FLORA SERCOM SA MEHEDINŢI 6667616
37 COSTILA SRL MUREŞ 12557618
38 FLOREMI COM SRL MUREŞ 1208825
39 SCAI PROD SRL PRAHOVA 12480344
40 SUPLYCAR LAGUNA SRL PRAHOVA 15056360
41 ADAROM TRANSPORT SRL SĂLAJ 13047269
42 HERMES TRADE SRL SĂLAJ 677378
43 BIACAMAZ SRL VASLUI 14915402
44 LOID SRL VASLUI 8363656
-------