LISTA din 16 mai 2003
Statutory Text (1 Articles)
agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale
DENUMIRE SOCIETATE JUDEŢ COD UNIC ÎNREGISTRARE
1 STAR FLOREA COMPANY SRL ALBA 8273278
2 CICERUS INTERNATION I/E SRL ARAD 1695771
3 GRUP ROMPET ARAD SA ARAD 11979118
4 KOVACS HEGYES SRL ARAD 8461697
5 REYHAN SRL ARAD 11966070
6 VALMITA SRL ARAD 8763490
7 VH CA SRL ARAD 8398557
8 AMY CENTER GRUP SRL ARGEŞ 7999206
9 ANCOLA SRL ARGEŞ 146511
10 ANDREI NOVA OIL 2000 SRL ARGEŞ 7589257
11 FORAJ SONDE SA ARGEŞ 167778
12 TAROM CENTER 2000 SRL ARGEŞ 13373648
13 B.P. PETROL SRL BACĂU 14716639
14 BAT TRANS SRL BACĂU 12200150
15 DOMICONST SRL BACĂU 10528179
16 EDILITAR SA BACĂU 970091
17 ENOPROD SRL BACĂU 14787109
18 KLASS NET 2003 SRL BACĂU 15358172
19 MARKOR OIL IMPEX SRL BACĂU 14130582
20 MONTANA GRUP SRL BACĂU 2813662
21 PATRATEL IMPEX SRL BACĂU 12095888
22 PEC-RT STAR SRL BACĂU 13864351
23 PRO-IND-COM SRL BACĂU 956356
24 TEHNOMOLD CONSTRUCT SA BACĂU 13458680
25 AVRODI OIL SRL BIHOR 13165787
26 COPROT SRL BIHOR 62461
27 HALIFAX IMPEX SRL BIHOR 13202273
28 LUBRIFORAN SRL BIHOR 15067637
29 NALECT SERV SRL BIHOR 9861764
30 NATOS SRL BIHOR 12767342
31 PETROMAX OIL SRL BIHOR 6455257
32 PREMSTAR SRL BIHOR 15031560
33 TECHNOREC SRL BIHOR 59415
34 VILKY OIL SRL BIHOR 2717770
35 WEST CAFE SRL BIHOR 3340805
36 CRISTAL SRL BOTOŞANI 613161
37 SOROLI OIL SRL BRĂILA 6464492
38 CHERY SRL BRAŞOV 5451052
39 AMATCO INDUSTRIES 2000 SRL BUCUREŞTI 3317004
40 AMONIA TRUST SRL BUCUREŞTI 14790210
41 CIAD SRL BUCUREŞTI 4977050
42 COMAUTO RENT SRL BUCUREŞTI 6410786
43 DACO TRANS INTERNATIONAL SRL BUCUREŞTI 14267246
44 EASTERN SERVICES DISTRIBUTION SRL BUCUREŞTI 14095027
45 EGAL SRL BUCUREŞTI 14713012
46 ELECTRICOM SA BUCUREŞTI 3147317
47 ENERGOCHIM SRL BUCUREŞTI 133255110
48 EXCES TRADING SRL BUCUREŞTI 15186867
49 FORAJ SONDE BUCUREŞTI SA BUCUREŞTI 1556617
50 G.C.C. SRL BUCUREŞTI 6183276
51 GEMAR TRADING AND TRANSPORTING SRL BUCUREŞTI 1600186
52 MARIAN SON TRADING 95 SRL BUCUREŞTI 6410026
53 MARIFLOR INDUSTRIAL SRL BUCUREŞTI 6502235
54 MONDIAL TRADE IMPEX SRL BUCUREŞTI 10173572
55 MONDIAL TRADE EXIM SRL BUCUREŞTI 3385394
56 PENTAGRAM TRADING SRL BUCUREŞTI 15327486
57 PETROBĂNEASA SA BUCUREŞTI 8169596
58 PETROCOMBUST TRANS SRL BUCUREŞTI 15286726
59 PETROSIT SA BUCUREŞTI 6636709
60 PLAN INTERNATIONAL SRL BUCUREŞTI 15008576
61 SAMY STAR IMPEX SRL BUCUREŞTI 8653811
62 SAMY CONSULT SRL BUCUREŞTI 15279265
63 SONIMPEX SERV COM SRL BUCUREŞTI 3821833
64 TAVY SYSTEMS INTERNATIONAL IMPEX SRL BUCUREŞTI 5107432
65 TAXI EXPRESS SRL BUCUREŞTI 14541421
66 TEHNOINVEST SA BUCUREŞTI 1593550
67 TERRA INVEST SERV SRL BUCUREŞTI 14981791
68 TRANS OIL SERVICE SRL BUCUREŞTI 14981813
69 MILEX 2000 SRL CĂLĂRAŞI 13231279
70 PETROMILANA SRL CARAŞ-SEVERIN 15334564
71 QUATRO TRADING SRL CARAŞ-SEVERIN 11651861
72 VEP COMSERV SRL CLUJ 6236974
73 ADAMANT TRADING SRL CONSTANŢA 10976830
74 COMAT CONSTANŢA SA CONSTANŢA 1885369
75 N.T. SELENICOS SRL CONSTANŢA 5838920
76 B.A.T. TÂRGOVIŞTE SA DÎMBOVIŢA 920166
77 DÂMBOVIŢA OIL SRL DÎMBOVIŢA 15025399
78 GOLD-TRANS-TUR SRL DÎMBOVIŢA 2855447
79 PRIDEX SRL DÎMBOVIŢA 4807012
80 CONSUL OIL SRL DOLJ 4176698
81 FORAJ SONDE SA DOLJ 3730778
82 GEOTIB IMPORT EXPORT SRL DOLJ 2282927
83 LUTEREC IMPEX SRL DOLJ 6440779
84 MISORO SRL DOLJ 12197659
85 OLPRA CONSTRUCT SRL DOLJ 9882953
86 PET CONS SRL DOLJ 13140189
87 SOFITI OIL SRL DOLJ 6126955
88 VASINTERMED SRL DOLJ 14653247
89 ZEST TRADE SRL DOLJ 7872252
90 PETROVIP 2000 SRL GALAŢI 14149577
91 PLANET TRADING SRL GALAŢI 14345867
92 RADIO GALAŢI TRADING SRL GALAŢI 11361655
93 RECOLI CONCEPT SRL GALAŢI 11006165
94 PANEBO 94 SRL GIURGIU 6881155
95 RAMAGIL SRL GIURGIU 15184955
96 ALIA-TUR IMPEX SRL HARGHITA 13866441
97 BUDVAR OIL SRL HARGHITA 14290931
98 DIM COM FOREST SRL HARGHITA 11618792
99 CAMARAND SRL HUNEDOARA 13617246
100 GARDIANA OIL IMPORT EXPORT SRL HUNEDOARA 8605229
101 MANDY CONSTRUCT SRL HUNEDOARA 13133386
102 TEOMIST SRL HUNEDOARA 11720880
103 VERDO COM SRL IALOMIŢA 10457361
104 BURSA MOLDOVEI SA IAŞI 4255619
105 ALEKA COMIMPEX SRL ILFOV 7004522
106 ALSON COM TRADING SRL ILFOV 2989082
107 ELTO SRL ILFOV 14868637
108 MONITOM OIL SRL ILFOV 14358247
109 MALUS PLUS SRL MARAMUREŞ 2198860
110 TRANSPET SRL MARAMUREŞ 15219204
111 BELLATRIX COM SRL MEHEDINŢI 8065471
112 ECOTRANS SRL NEAMŢ 15095475
113 PETRO SUD SRL OLT 13516497
114 RELLY N.M. SRL OLT 4490401
115 UNIVERSAL INVEST SRL OLT 14459454
116 YUROM-IMPEX SRL OLT 11992176
117 ADYIMPEX PRELMET SRL PRAHOVA 12073103
118 ALBINA CARPATICA SRL PRAHOVA 1313057
119 ANDAIL SRL PRAHOVA 14687266
120 ASTRA SPORT SRL PRAHOVA 14379126
121 AUTOTRANS TAXI MARFA SA PRAHOVA 1352528
122 BEDOGROUP SRL PRAHOVA 11833413
123 COM GAZ SA PRAHOVA 5840696
124 COMPROIECT - 92 SA PRAHOVA 1344169
125 CONCENTRO SRL PRAHOVA 15337331
126 CONTROL TRADING SRL PRAHOVA 8997181
127 ELECTROUTILAJ SA PRAHOVA 1322500
128 ENERGOPET COM SA PRAHOVA 13193841
129 EUROPEAN COM MIR SRL PRAHOVA 3347382
130 FLORALYS SRL PRAHOVA 5522544
131 GEORGE SERV SRL PRAHOVA 6028000
132 GIZACOM SRL PRAHOVA 6760072
133 HARRYVERO SRL PRAHOVA 14491331
134 HUANITA LTD SRL PRAHOVA 3194416
135 IRA SA PRAHOVA 1323484
136 LITEX IMPEX SRL PRAHOVA 14663380
137 MACRI IMPEX SRL PRAHOVA 6484759
138 MANRO SRL PRAHOVA 12280079
139 NOVEMBER SRL PRAHOVA 14299434
140 OLTINA IMPEX PROD COM SRL PRAHOVA 6824222
141 PANEX ION SNC PRAHOVA 6304904
142 PLASTINVEST SA PRAHOVA 10150684
143 ROENAS IMPEX SRL PRAHOVA 10134344
144 SPORT CLUB ASTRA SA PRAHOVA 11655790
145 STAMI CONS SRL PRAHOVA 12722740
146 STIN COM SRL PRAHOVA 6824796
147 STINOMA SRL PRAHOVA 14344918
148 SYRONI COMIMPEX SRL PRAHOVA 9620260
149 SYRONI PROD SRL PRAHOVA 14331020
150 TENDERCOM INVEST SA PRAHOVA 13470780
151 UNIVERSAL MONTAJ DARZEU SRL PRAHOVA 1348209
152 VALAHD IMPEX SRL PRAHOVA 13823173
153 VALESIMO TRADE SRL PRAHOVA 11746880
154 GEMAR SA SATU MARE 9945148
155 SEGAL CO SRL SATU MARE 9064237
156 OIL E 15 SRL SIBIU 5742892
157 ASCONF SRL SUCEAVA 7143440
158 GENCO INTERNATIONAL SRL SUCEAVA 14362973
159 PECOPAN SERV SRL SUCEAVA 7588286
160 PETRIMAR OIL-COM SRL SUCEAVA 7237200
161 FORAJ SONDE SA TELEORMAN 1397872
162 DONSCO SRL TULCEA 3838169
163 MOTORS ROMSELV SRL TULCEA 14702340
164 AUTOSTOP SRL VASLUI 8260146
165 MONALI TRADING SRL VASLUI 13696576
166 PEPE IMPEX SRL VASLUI 14582073
167 SEREVAS SRL VASLUI 2433850
168 ANTARES SRL VÂLCEA 5834325
169 AUTORO SRL VÂLCEA 5189459
170 AVITRONICS SRL VÂLCEA 4098212
171 BOBSTEF SRL VÂLCEA 14064560
172 CELSINO IMPEX SRL VÂLCEA 629316
173 DAMARO SRL VÂLCEA 5189750
174 FORAJ SONDE SA VÂLCEA 2618033
175 IMSAT SA VÂLCEA 2989104
176 MACOM-NIC SRL VÂLCEA 380466802
177 PETROL GRUP IMPEX SRL VÂLCEA 14653387
178 RADOS-PROD SRL VÂLCEA 14148695
179 RALBOB SRL VÂLCEA 14064578
180 RARORA SRL VÂLCEA 5346375
181 UZINA MECANICĂ RÂMNICU VÂLCEA SA VÂLCEA 1465560
182 VOINESCU SRL VÂLCEA 6085413
183 AGROMEC UNIREA SA VRANCEA 8174037
184 C D OIL SRL VRANCEA 14175355
185 LIDO PET SRL VRANCEA 15085013
186 MOLDO CONSTRUCT SRL VRANCEA 11533084
-------