Legislator Case Law & Legislation
20470 RO

HOTĂRÂRE nr. 1.065 din 29 decembrie 1999

6 Articles / Provisions · Romania
Open official source Machine-readable Markdown (.md)

Table of Provisions (6)

Statutory Text (6 Articles)

HOTĂRÂRE nr. 1.065 din 29 decembrie 1999 · GUVERNUL · MONITORUL OFICIAL nr. 652 din 31 decembrie 1999

Pentru determinarea impozitului lunar pe veniturile din salarii şi asimilate acestora, definite la art. 22 şi 23 din Ordonanţa Guvernului nr. 73/1999 privind impozitul pe venit, realizate în anul 2000, se stabileşte următorul barem lunar

Venitul lunar impozabil*) - lei - Impozitul lunar - lei -

până la 917.000 18%

917.001 - 2.250.000 165.060 + 23% pentru ceea ce depăşeşte suma de 917.000 lei

2.250.001 - 3.583.000 471.650 + 28% pentru ceea ce depăşeşte suma de 2.250.000 lei

3.583.001 - 5.000.000 844.890 + 34% pentru ceea ce depăşeşte suma de 3.583.000 lei

peste 5.000.000 1.326.670 + 40% pentru ceea ce depăşeşte suma de 5.000.000 lei

-----------

*) Sumele sunt calculate prin rotunjire la 1.000 lei, în sensul că fracţiunile sub 500 lei inclusiv se neglijează, iar ceea ce depăşeşte 500 lei se majorează la 1.000 lei.

HOTĂRÂRE nr. 1.065 din 29 decembrie 1999 · GUVERNUL · MONITORUL OFICIAL nr. 652 din 31 decembrie 1999

CALCULATOR pentru impozitul pe veniturile din salarii realizate începând cu luna ianuarie 2000

Venit bază de calcul Impozit lunar Venit bază de calcul Impozit lunar Venit bază de calcul Impozit lunar Venit bază de calcul Impozit lunar Venit bază de calcul Impozit lunar

1.000 180 1.001.000 184.380 2.001.000 414.380 3.001.000 681.930 4.001.000 987.010

2.000 360 1.002.000 184.610 2.002.000 414.610 3.002.000 682.210 4.002.000 987.350

3.000 540 1.003.000 184.840 2.003.000 414.840 3.003.000 682.490 4.003.000 987.690

4.000 720 1.004.000 185.070 2.004.000 415.070 3.004.000 682.770 4.004.000 988.030

5.000 900 1.005.000 185.300 2.005.000 415.300 3.005.000 683.050 4.005.000 988.370

6.000 1.080 1.006.000 185.530 2.006.000 415.530 3.006.000 683.330 4.006.000 988.710

7.000 1.260 1.007.000 185.760 2.007.000 415.760 3.007.000 683.610 4.007.000 989.050

8.000 1.440 1.008.000 185.990 2.008.000 415.990 3.008.000 683.890 4.008.000 989.390

9.000 1.620 1.009.000 186.220 2.009.000 416.220 3.009.000 684.170 4.009.000 989.730

10.000 1.800 1.010.000 186.450 2.010.000 416.450 3.010.000 684.450 4.010.000 990.070

11.000 1.980 1.011.000 186.680 2.011.000 416.680 3.011.000 684.730 4.011.000 990.410

12.000 2.160 1.012.000 186.910 2.012.000 416.910 3.012.000 685.010 4.012.000 990.750

13.000 2.340 1.013.000 187.140 2.013.000 417.140 3.013.000 685.290 4.013.000 991.090

14.000 2.520 1.014.000 187.370 2.014.000 417.370 3.014.000 685.570 4.014.000 991.430

15.000 2.700 1.015.000 187.600 2.015.000 417.600 3.015.000 685.850 4.015.000 991.770

16.000 2.880 1.016.000 187.830 2.016.000 417.830 3.016.000 686.130 4.016.000 992.110

17.000 3.060 1.017.000 188.060 2.017.000 418.060 3.017.000 686.410 4.017.000 992.450

18.000 3.240 1.018.000 188.290 2.018.000 418.290 3.018.000 686.690 4.018.000 992.790

19.000 3.420 1.019.000 188.520 2.019.000 418.520 3.019.000 686.970 4.019.000 993.130

20.000 3.600 1.020.000 188.750 2.020.000 418.750 3.020.000 687.250 4.020.000 993.470

21.000 3.780 1.021.000 188.980 2.021.000 418.980 3.021.000 687.530 4.021.000 993.810

22.000 3.960 1.022.000 189.210 2.022.000 419.210 3.022.000 687.810 4.022.000 994.150

23.000 4.140 1.023.000 189.440 2.023.000 419.440 3.023.000 688.090 4.023.000 994.490

24.000 4.320 1.024.000 189.670 2.024.000 419.670 3.024.000 688.370 4.024.000 994.830

25.000 4.500 1.025.000 189.900 2.025.000 419.900 3.025.000 688.650 4.025.000 995.170

26.000 4.680 1.026.000 190.130 2.026.000 420.130 3.026.000 688.930 4.026.000 995.510

27.000 4.860 1.027.000 190.360 2.027.000 420.360 3.027.000 689.210 4.027.000 995.850

28.000 5.040 1.028.000 190.590 2.028.000 420.590 3.028.000 689.490 4.028.000 996.190

29.000 5.220 1.029.000 190.820 2.029.000 420.820 3.029.000 689.770 4.029.000 996.530

30.000 5.400 1.030.000 191.050 2.030.000 421.050 3.030.000 690.050 4.030.000 996.870

31.000 5.580 1.031.000 191.280 2.031.000 421.280 3.031.000 690.330 4.031.000 997.210

32.000 5.760 1.032.000 191.510 2.032.000 421.510 3.032.000 690.610 4.032.000 997.550

33.000 5.940 1.033.000 191.740 2.033.000 421.740 3.033.000 690.890 4.033.000 997.890

34.000 6.120 1.034.000 191.970 2.034.000 421.970 3.034.000 691.170 4.034.000 998.230

35.000 6.300 1.035.000 192.200 2.035.000 422.200 3.035.000 691.450 4.035.000 998.570

36.000 6.480 1.036.000 192.430 2.036.000 422.430 3.036.000 691.730 4.036.000 998.910

37.000 6.660 1.037.000 192.660 2.037.000 422.660 3.037.000 692.010 4.037.000 999.250

38.000 6.840 1.038.000 192.890 2.038.000 422.890 3.038.000 692.290 4.038.000 999.590

39.000 7.020 1.039.000 193.120 2.039.000 423.120 3.039.000 692.570 4.039.000 999.930

40.000 7.200 1.040.000 193.350 2.040.000 423.350 3.040.000 692.850 4.040.000 1.000.270

41.000 7.380 1.041.000 193.580 2.041.000 423.580 3.041.000 693.130 4.041.000 1.000.610

42.000 7.560 1.042.000 193.810 2.042.000 423.810 3.042.000 693.410 4.042.000 1.000.950

43.000 7.740 1.043.000 194.040 2.043.000 424.040 3.043.000 693.690 4.043.000 1.001.290

44.000 7.920 1.044.000 194.270 2.044.000 424.270 3.044.000 693.970 4.044.000 1.001.630

45.000 8.100 1.045.000 194.500 2.045.000 424.500 3.045.000 694.250 4.045.000 1.001.970

46.000 8.280 1.046.000 194.730 2.046.000 424.730 3.046.000 694.530 4.046.000 1.002.310

47.000 8.460 1.047.000 194.960 2.047.000 424.960 3.047.000 694.810 4.047.000 1.002.650

48.000 8.640 1.048.000 195.190 2.048.000 425.190 3.048.000 695.090 4.048.000 1.002.990

49.000 8.820 1.049.000 195.420 2.049.000 425.420 3.049.000 695.370 4.049.000 1.003.330

50.000 9.000 1.050.000 195.650 2.050.000 425.650 3.050.000 695.650 4.050.000 1.003.670

51.000 9.180 1.051.000 195.880 2.051.000 425.880 3.051.000 695.930 4.051.000 1.004.010

52.000 9.360 1.052.000 196.110 2.052.000 426.110 3.052.000 696.210 4.052.000 1.004.350

53.000 9.540 1.053.000 196.340 2.053.000 426.340 3.053.000 696.490 4.053.000 1.004.690

54.000 9.720 1.054.000 196.570 2.054.000 426.570 3.054.000 696.770 4.054.000 1.005.030

55.000 9.900 1.055.000 196.800 2.055.000 426.800 3.055.000 697.050 4.055.000 1.005.370

56.000 10.080 1.056.000 197.030 2.056.000 427.030 3.056.000 697.330 4.056.000 1.005.710

57.000 10.260 1.057.000 197.260 2.057.000 427.260 3.057.000 697.610 4.057.000 1.006.050

58.000 10.440 1.058.000 197.490 2.058.000 427.490 3.058.000 697.890 4.058.000 1.006.390

59.000 10.620 1.059.000 197.720 2.059.000 427.720 3.059.000 698.170 4.059.000 1.006.730

60.000 10.800 1.060.000 197.950 2.060.000 427.950 3.060.000 698.450 4.060.000 1.007.070

61.000 10.980 1.061.000 198.180 2.061.000 428.180 3.061.000 698.730 4.061.000 1.007.410

62.000 11.160 1.062.000 198.410 2.062.000 428.410 3.062.000 699.010 4.062.000 1.007.750

63.000 11.340 1.063.000 198.640 2.063.000 428.640 3.063.000 699.290 4.063.000 1.008.090

64.000 11.520 1.064.000 198.870 2.064.000 428.870 3.064.000 699.570 4.064.000 1.008.430

65.000 11.700 1.065.000 199.100 2.065.000 429.100 3.065.000 699.850 4.065.000 1.008.770

66.000 11.880 1.066.000 199.330 2.066.000 429.330 3.066.000 700.130 4.066.000 1.009.110

67.000 12.060 1.067.000 199.560 2.067.000 429.560 3.067.000 700.410 4.067.000 1.009.450

68.000 12.240 1.068.000 199.790 2.068.000 429.790 3.068.000 700.690 4.068.000 1.009.790

69.000 12.420 1.069.000 200.020 2.069.000 430.020 3.069.000 700.970 4.069.000 1.010.130

70.000 12.600 1.070.000 200.250 2.070.000 430.250 3.070.000 701.250 4.070.000 1.010.470

71.000 12.780 1.071.000 200.480 2.071.000 430.480 3.071.000 701.530 4.071.000 1.010.810

72.000 12.960 1.072.000 200.710 2.072.000 430.710 3.072.000 701.810 4.072.000 1.011.150

73.000 13.140 1.073.000 200.940 2.073.000 430.940 3.073.000 702.090 4.073.000 1.011.490

74.000 13.320 1.074.000 201.170 2.074.000 431.170 3.074.000 702.370 4.074.000 1.011.830

75.000 13.500 1.075.000 201.400 2.075.000 431.400 3.075.000 702.650 4.075.000 1.012.170

76.000 13.680 1.076.000 201.630 2.076.000 431.630 3.076.000 702.930 4.076.000 1.012.510

77.000 13.860 1.077.000 201.860 2.077.000 431.860 3.077.000 703.210 4.077.000 1.012.850

78.000 14.040 1.078.000 202.090 2.078.000 432.090 3.078.000 703.490 4.078.000 1.013.190

79.000 14.220 1.079.000 202.320 2.079.000 432.320 3.079.000 703.770 4.079.000 1.013.530

80.000 14.400 1.080.000 202.550 2.080.000 432.550 3.080.000 704.050 4.080.000 1.013.870

81.000 14.580 1.081.000 202.780 2.081.000 432.780 3.081.000 704.330 4.081.000 1.014.210

82.000 14.760 1.082.000 203.010 2.082.000 433.010 3.082.000 704.610 4.082.000 1.014.550

83.000 14.940 1.083.000 203.240 2.083.000 433.240 3.083.000 704.890 4.083.000 1.014.890

84.000 15.120 1.084.000 203.470 2.084.000 433.470 3.084.000 705.170 4.084.000 1.015.230

85.000 15.300 1.085.000 203.700 2.085.000 433.700 3.085.000 705.450 4.085.000 1.015.570

86.000 15.480 1.086.000 203.930 2.086.000 433.930 3.086.000 705.730 4.086.000 1.015.910

87.000 15.660 1.087.000 204.160 2.087.000 434.160 3.087.000 706.010 4.087.000 1.016.250

88.000 15.840 1.088.000 204.390 2.088.000 434.390 3.088.000 706.290 4.088.000 1.016.590

89.000 16.020 1.089.000 204.620 2.089.000 434.620 3.089.000 706.570 4.089.000 1.016.930

90.000 16.200 1.090.000 204.850 2.090.000 434.850 3.090.000 706.850 4.090.000 1.017.270

91.000 16.380 1.091.000 205.080 2.091.000 435.080 3.091.000 707.130 4.091.000 1.017.610

92.000 16.560 1.092.000 205.310 2.092.000 435.310 3.092.000 707.410 4.092.000 1.017.950

93.000 16.740 1.093.000 205.540 2.093.000 435.540 3.093.000 707.690 4.093.000 1.018.290

94.000 16.920 1.094.000 205.770 2.094.000 435.770 3.094.000 707.970 4.094.000 1.018.630

95.000 17.100 1.095.000 206.000 2.095.000 436.000 3.095.000 708.250 4.095.000 1.018.970

96.000 17.280 1.096.000 206.230 2.096.000 436.230 3.096.000 708.530 4.096.000 1.019.310

97.000 17.460 1.097.000 206.460 2.097.000 436.460 3.097.000 708.810 4.097.000 1.019.650

98.000 17.640 1.098.000 206.690 2.098.000 436.690 3.098.000 709.090 4.098.000 1.019.990

99.000 17.820 1.099.000 206.920 2.099.000 436.920 3.099.000 709.370 4.099.000 1.020.330

100.000 18.000 1.100.000 207.150 2.100.000 437.150 3.100.000 709.650 4.100.000 1.020.670

101.000 18.180 1.101.000 207.380 2.101.000 437.380 3.101.000 709.930 4.101.000 1.021.010

102.000 18.360 1.102.000 207.610 2.102.000 437.610 3.102.000 710.210 4.102.000 1.021.350

103.000 18.540 1.103.000 207.840 2.103.000 437.840 3.103.000 710.490 4.103.000 1.021.690

104.000 18.720 1.104.000 208.070 2.104.000 438.070 3.104.000 710.770 4.104.000 1.022.030

105.000 18.900 1.105.000 208.300 2.105.000 438.300 3.105.000 711.050 4.105.000 1.022.370

106.000 19.080 1.106.000 208.530 2.106.000 438.530 3.106.000 711.330 4.106.000 1.022.710

107.000 19.260 1.107.000 208.760 2.107.000 438.760 3.107.000 711.610 4.107.000 1.023.050

108.000 19.440 1.108.000 208.990 2.108.000 438.990 3.108.000 711.890 4.108.000 1.023.390

109.000 19.620 1.109.000 209.220 2.109.000 439.220 3.109.000 712.170 4.109.000 1.023.730

110.000 19.800 1.110.000 209.450 2.110.000 439.450 3.110.000 712.450 4.110.000 1.024.070

111.000 19.980 1.111.000 209.680 2.111.000 439.680 3.111.000 712.730 4.111.000 1.024.410

112.000 20.160 1.112.000 209.910 2.112.000 439.910 3.112.000 713.010 4.112.000 1.024.750

113.000 20.340 1.113.000 210.140 2.113.000 440.140 3.113.000 713.290 4.113.000 1.025.090

114.000 20.520 1.114.000 210.370 2.114.000 440.370 3.114.000 713.570 4.114.000 1.025.430

115.000 20.700 1.115.000 210.600 2.115.000 440.600 3.115.000 713.850 4.115.000 1.025.770

116.000 20.880 1.116.000 210.830 2.116.000 440.830 3.116.000 714.130 4.116.000 1.026.110

117.000 21.060 1.117.000 211.060 2.117.000 441.060 3.117.000 714.410 4.117.000 1.026.450

118.000 21.240 1.118.000 211.290 2.118.000 441.290 3.118.000 714.690 4.118.000 1.026.790

119.000 21.420 1.119.000 211.520 2.119.000 441.520 3.119.000 714.970 4.119.000 1.027.130

120.000 21.600 1.120.000 211.750 2.120.000 441.750 3.120.000 715.250 4.120.000 1.027.470

121.000 21.780 1.121.000 211.980 2.121.000 441.980 3.121.000 715.530 4.121.000 1.027.810

122.000 21.960 1.122.000 212.210 2.122.000 442.210 3.122.000 715.810 4.122.000 1.028.150

123.000 22.140 1.123.000 212.440 2.123.000 442.440 3.123.000 716.090 4.123.000 1.028.490

124.000 22.320 1.124.000 212.670 2.124.000 442.670 3.124.000 716.370 4.124.000 1.028.830

125.000 22.500 1.125.000 212.900 2.125.000 442.900 3.125.000 716.650 4.125.000 1.029.170

126.000 22.680 1.126.000 213.130 2.126.000 443.130 3.126.000 716.930 4.126.000 1.029.510

127.000 22.860 1.127.000 213.360 2.127.000 443.360 3.127.000 717.210 4.127.000 1.029.850

128.000 23.040 1.128.000 213.590 2.128.000 443.590 3.128.000 717.490 4.128.000 1.030.190

129.000 23.220 1.129.000 213.820 2.129.000 443.820 3.129.000 717.770 4.129.000 1.030.530

130.000 23.400 1.130.000 214.050 2.130.000 444.050 3.130.000 718.050 4.130.000 1.030.870

131.000 23.580 1.131.000 214.280 2.131.000 444.280 3.131.000 718.330 4.131.000 1.031.210

132.000 23.760 1.132.000 214.510 2.132.000 444.510 3.132.000 718.610 4.132.000 1.031.550

133.000 23.940 1.133.000 214.740 2.133.000 444.740 3.133.000 718.890 4.133.000 1.031.890

134.000 24.120 1.134.000 214.970 2.134.000 444.970 3.134.000 719.170 4.134.000 1.032.230

135.000 24.300 1.135.000 215.200 2.135.000 445.200 3.135.000 719.450 4.135.000 1.032.570

136.000 24.480 1.136.000 215.430 2.136.000 445.430 3.136.000 719.730 4.136.000 1.032.910

137.000 24.660 1.137.000 215.660 2.137.000 445.660 3.137.000 720.010 4.137.000 1.033.250

138.000 24.840 1.138.000 215.890 2.138.000 445.890 3.138.000 720.290 4.138.000 1.033.590

139.000 25.020 1.139.000 216.120 2.139.000 446.120 3.139.000 720.570 4.139.000 1.033.930

140.000 25.200 1.140.000 216.350 2.140.000 446.350 3.140.000 720.850 4.140.000 1.034.270

141.000 25.380 1.141.000 216.580 2.141.000 446.580 3.141.000 721.130 4.141.000 1.034.610

142.000 25.560 1.142.000 216.810 2.142.000 446.810 3.142.000 721.410 4.142.000 1.034.950

143.000 25.740 1.143.000 217.040 2.143.000 447.040 3.143.000 721.690 4.143.000 1.035.290

144.000 25.920 1.144.000 217.270 2.144.000 447.270 3.144.000 721.970 4.144.000 1.035.630

145.000 26.100 1.145.000 217.500 2.145.000 447.500 3.145.000 722.250 4.145.000 1.035.970

146.000 26.280 1.146.000 217.730 2.146.000 447.730 3.146.000 722.530 4.146.000 1.036.310

147.000 26.460 1.147.000 217.960 2.147.000 447.960 3.147.000 722.810 4.147.000 1.036.650

148.000 26.640 1.148.000 218.190 2.148.000 448.190 3.148.000 723.090 4.148.000 1.036.990

149.000 26.820 1.149.000 218.420 2.149.000 448.420 3.149.000 723.370 4.149.000 1.037.330

150.000 27.000 1.150.000 218.650 2.150.000 448.650 3.150.000 723.650 4.150.000 1.037.670

151.000 27.180 1.151.000 218.880 2.151.000 448.880 3.151.000 723.930 4.151.000 1.038.010

152.000 27.360 1.152.000 219.110 2.152.000 449.110 3.152.000 724.210 4.152.000 1.038.350

153.000 27.540 1.153.000 219.340 2.153.000 449.340 3.153.000 724.490 4.153.000 1.038.690

154.000 27.720 1.154.000 219.570 2.154.000 449.570 3.154.000 724.770 4.154.000 1.039.030

155.000 27.900 1.155.000 219.800 2.155.000 449.800 3.155.000 725.050 4.155.000 1.039.370

156.000 28.080 1.156.000 220.030 2.156.000 450.030 3.156.000 725.330 4.156.000 1.039.710

157.000 28.260 1.157.000 220.260 2.157.000 450.260 3.157.000 725.610 4.157.000 1.040.050

158.000 28.440 1.158.000 220.490 2.158.000 450.490 3.158.000 725.890 4.158.000 1.040.390

159.000 28.620 1.159.000 220.720 2.159.000 450.720 3.159.000 726.170 4.159.000 1.040.730

160.000 28.800 1.160.000 220.950 2.160.000 450.950 3.160.000 726.450 4.160.000 1.041.070

161.000 28.980 1.161.000 221.180 2.161.000 451.180 3.161.000 726.730 4.161.000 1.041.410

162.000 29.160 1.162.000 221.410 2.162.000 451.410 3.162.000 727.010 4.162.000 1.041.750

163.000 29.340 1.163.000 221.640 2.163.000 451.640 3.163.000 727.290 4.163.000 1.042.090

164.000 29.520 1.164.000 221.870 2.164.000 451.870 3.164.000 727.570 4.164.000 1.042.430

165.000 29.700 1.165.000 222.100 2.165.000 452.100 3.165.000 727.850 4.165.000 1.042.770

166.000 29.880 1.166.000 222.330 2.166.000 452.330 3.166.000 728.130 4.166.000 1.043.110

167.000 30.060 1.167.000 222.560 2.167.000 452.560 3.167.000 728.410 4.167.000 1.043.450

168.000 30.240 1.168.000 222.790 2.168.000 452.790 3.168.000 728.690 4.168.000 1.043.790

169.000 30.420 1.169.000 223.020 2.169.000 453.020 3.169.000 728.970 4.169.000 1.044.130

170.000 30.600 1.170.000 223.250 2.170.000 453.250 3.170.000 729.250 4.170.000 1.044.470

171.000 30.780 1.171.000 223.480 2.171.000 453.480 3.171.000 729.530 4.171.000 1.044.810

172.000 30.960 1.172.000 223.710 2.172.000 453.710 3.172.000 729.810 4.172.000 1.045.150

173.000 31.140 1.173.000 223.940 2.173.000 453.940 3.173.000 730.090 4.173.000 1.045.490

174.000 31.320 1.174.000 224.170 2.174.000 454.170 3.174.000 730.370 4.174.000 1.045.830

175.000 31.500 1.175.000 224.400 2.175.000 454.400 3.175.000 730.650 4.175.000 1.046.170

176.000 31.680 1.176.000 224.630 2.176.000 454.630 3.176.000 730.930 4.176.000 1.046.510

177.000 31.860 1.177.000 224.860 2.177.000 454.860 3.177.000 731.210 4.177.000 1.046.850

178.000 32.040 1.178.000 225.090 2.178.000 455.090 3.178.000 731.490 4.178.000 1.047.190

179.000 32.220 1.179.000 225.320 2.179.000 455.320 3.179.000 731.770 4.179.000 1.047.530

180.000 32.400 1.180.000 225.550 2.180.000 455.550 3.180.000 732.050 4.180.000 1.047.870

181.000 32.580 1.181.000 225.780 2.181.000 455.780 3.181.000 732.330 4.181.000 1.048.210

182.000 32.760 1.182.000 226.010 2.182.000 456.010 3.182.000 732.610 4.182.000 1.048.550

183.000 32.940 1.183.000 226.240 2.183.000 456.240 3.183.000 732.890 4.183.000 1.048.890

184.000 33.120 1.184.000 226.470 2.184.000 456.470 3.184.000 733.170 4.184.000 1.049.230

185.000 33.300 1.185.000 226.700 2.185.000 456.700 3.185.000 733.450 4.185.000 1.049.570

186.000 33.480 1.186.000 226.930 2.186.000 456.930 3.186.000 733.730 4.186.000 1.049.910

187.000 33.660 1.187.000 227.160 2.187.000 457.160 3.187.000 734.010 4.187.000 1.050.250

188.000 33.840 1.188.000 227.390 2.188.000 457.390 3.188.000 734.290 4.188.000 1.050.590

189.000 34.020 1.189.000 227.620 2.189.000 457.620 3.189.000 734.570 4.189.000 1.050.930

190.000 34.200 1.190.000 227.850 2.190.000 457.850 3.190.000 734.850 4.190.000 1.051.270

191.000 34.380 1.191.000 228.080 2.191.000 458.080 3.191.000 735.130 4.191.000 1.051.610

192.000 34.560 1.192.000 228.310 2.192.000 458.310 3.192.000 735.410 4.192.000 1.051.950

193.000 34.740 1.193.000 228.540 2.193.000 458.540 3.193.000 735.690 4.193.000 1.052.290

194.000 34.920 1.194.000 228.770 2.194.000 458.770 3.194.000 735.970 4.194.000 1.052.630

195.000 35.100 1.195.000 229.000 2.195.000 459.000 3.195.000 736.250 4.195.000 1.052.970

196.000 35.280 1.196.000 229.230 2.196.000 459.230 3.196.000 736.530 4.196.000 1.053.310

197.000 35.460 1.197.000 229.460 2.197.000 459.460 3.197.000 736.810 4.197.000 1.053.650

198.000 35.640 1.198.000 229.690 2.198.000 459.690 3.198.000 737.090 4.198.000 1.053.990

199.000 35.820 1.199.000 229.920 2.199.000 459.920 3.199.000 737.370 4.199.000 1.054.330

200.000 36.000 1.200.000 230.150 2.200.000 460.150 3.200.000 737.650 4.200.000 1.054.670

201.000 36.180 1.201.000 230.380 2.201.000 460.380 3.201.000 737.930 4.201.000 1.055.010

202.000 36.360 1.202.000 230.610 2.202.000 460.610 3.202.000 738.210 4.202.000 1.055.350

203.000 36.540 1.203.000 230.840 2.203.000 460.840 3.203.000 738.490 4.203.000 1.055.690

204.000 36.720 1.204.000 231.070 2.204.000 461.070 3.204.000 738.770 4.204.000 1.056.030

205.000 36.900 1.205.000 231.300 2.205.000 461.300 3.205.000 739.050 4.205.000 1.056.370

206.000 37.080 1.206.000 231.530 2.206.000 461.530 3.206.000 739.330 4.206.000 1.056.710

207.000 37.260 1.207.000 231.760 2.207.000 461.760 3.207.000 739.610 4.207.000 1.057.050

208.000 37.440 1.208.000 231.990 2.208.000 461.990 3.208.000 739.890 4.208.000 1.057.390

209.000 37.620 1.209.000 232.220 2.209.000 462.220 3.209.000 740.170 4.209.000 1.057.730

210.000 37.800 1.210.000 232.450 2.210.000 462.450 3.210.000 740.450 4.210.000 1.058.070

211.000 37.980 1.211.000 232.680 2.211.000 462.680 3.211.000 740.730 4.211.000 1.058.410

212.000 38.160 1.212.000 232.910 2.212.000 462.910 3.212.000 741.010 4.212.000 1.058.750

213.000 38.340 1.213.000 233.140 2.213.000 463.140 3.213.000 741.290 4.213.000 1.059.090

214.000 38.520 1.214.000 233.370 2.214.000 463.370 3.214.000 741.570 4.214.000 1.059.430

215.000 38.700 1.215.000 233.600 2.215.000 463.600 3.215.000 741.850 4.215.000 1.059.770

216.000 38.880 1.216.000 233.830 2.216.000 463.830 3.216.000 742.130 4.216.000 1.060.110

217.000 39.060 1.217.000 234.060 2.217.000 464.060 3.217.000 742.410 4.217.000 1.060.450

218.000 39.240 1.218.000 234.290 2.218.000 464.290 3.218.000 742.690 4.218.000 1.060.790

219.000 39.420 1.219.000 234.520 2.219.000 464.520 3.219.000 742.970 4.219.000 1.061.130

220.000 39.600 1.220.000 234.750 2.220.000 464.750 3.220.000 743.250 4.220.000 1.061.470

221.000 39.780 1.221.000 234.980 2.221.000 464.980 3.221.000 743.530 4.221.000 1.061.810

222.000 39.960 1.222.000 235.210 2.222.000 465.210 3.222.000 743.810 4.222.000 1.062.150

223.000 40.140 1.223.000 235.440 2.223.000 465.440 3.223.000 744.090 4.223.000 1.062.490

224.000 40.320 1.224.000 235.670 2.224.000 465.670 3.224.000 744.370 4.224.000 1.062.830

225.000 40.500 1.225.000 235.900 2.225.000 465.900 3.225.000 744.650 4.225.000 1.063.170

226.000 40.680 1.226.000 236.130 2.226.000 466.130 3.226.000 744.930 4.226.000 1.063.510

227.000 40.860 1.227.000 236.360 2.227.000 466.360 3.227.000 745.210 4.227.000 1.063.850

228.000 41.040 1.228.000 236.590 2.228.000 466.590 3.228.000 745.490 4.228.000 1.064.190

229.000 41.220 1.229.000 236.820 2.229.000 466.820 3.229.000 745.770 4.229.000 1.064.530

230.000 41.400 1.230.000 237.050 2.230.000 467.050 3.230.000 746.050 4.230.000 1.064.870

231.000 41.580 1.231.000 237.280 2.231.000 467.280 3.231.000 746.330 4.231.000 1.065.210

232.000 41.760 1.232.000 237.510 2.232.000 467.510 3.232.000 746.610 4.232.000 1.065.550

233.000 41.940 1.233.000 237.740 2.233.000 467.740 3.233.000 746.890 4.233.000 1.065.890

234.000 42.120 1.234.000 237.970 2.234.000 467.970 3.234.000 747.170 4.234.000 1.066.230

235.000 42.300 1.235.000 238.200 2.235.000 468.200 3.235.000 747.450 4.235.000 1.066.570

236.000 42.480 1.236.000 238.430 2.236.000 468.430 3.236.000 747.730 4.236.000 1.066.910

237.000 42.660 1.237.000 238.660 2.237.000 468.660 3.237.000 748.010 4.237.000 1.067.250

238.000 42.840 1.238.000 238.890 2.238.000 468.890 3.238.000 748.290 4.238.000 1.067.590

239.000 43.020 1.239.000 239.120 2.239.000 469.120 3.239.000 748.570 4.239.000 1.067.930

240.000 43.200 1.240.000 239.350 2.240.000 469.350 3.240.000 748.850 4.240.000 1.068.270

241.000 43.380 1.241.000 239.580 2.241.000 469.580 3.241.000 749.130 4.241.000 1.068.610

242.000 43.560 1.242.000 239.810 2.242.000 469.810 3.242.000 749.410 4.242.000 1.068.950

243.000 43.740 1.243.000 240.040 2.243.000 470.040 3.243.000 749.690 4.243.000 1.069.290

244.000 43.920 1.244.000 240.270 2.244.000 470.270 3.244.000 749.970 4.244.000 1.069.630

245.000 44.100 1.245.000 240.500 2.245.000 470.500 3.245.000 750.250 4.245.000 1.069.970

246.000 44.280 1.246.000 240.730 2.246.000 470.730 3.246.000 750.530 4.246.000 1.070.310

247.000 44.460 1.247.000 240.960 2.247.000 470.960 3.247.000 750.810 4.247.000 1.070.650

248.000 44.640 1.248.000 241.190 2.248.000 471.190 3.248.000 751.090 4.248.000 1.070.990

249.000 44.820 1.249.000 241.420 2.249.000 471.420 3.249.000 751.370 4.249.000 1.071.330

250.000 45.000 1.250.000 241.650 2.250.000 471.650 3.250.000 751.650 4.250.000 1.071.670

251.000 45.180 1.251.000 241.880 2.251.000 471.930 3.251.000 751.930 4.251.000 1.072.010

252.000 45.360 1.252.000 242.110 2.252.000 472.210 3.252.000 752.210 4.252.000 1.072.350

253.000 45.540 1.253.000 242.340 2.253.000 472.490 3.253.000 752.490 4.253.000 1.072.690

254.000 45.720 1.254.000 242.570 2.254.000 472.770 3.254.000 752.770 4.254.000 1.073.030

255.000 45.900 1.255.000 242.800 2.255.000 473.050 3.255.000 753.050 4.255.000 1.073.370

256.000 46.080 1.256.000 243.030 2.256.000 473.330 3.256.000 753.330 4.256.000 1.073.710

257.000 46.260 1.257.000 243.260 2.257.000 473.610 3.257.000 753.610 4.257.000 1.074.050

258.000 46.440 1.258.000 243.490 2.258.000 473.890 3.258.000 753.890 4.258.000 1.074.390

259.000 46.620 1.259.000 243.720 2.259.000 474.170 3.259.000 754.170 4.259.000 1.074.730

260.000 46.800 1.260.000 243.950 2.260.000 474.450 3.260.000 754.450 4.260.000 1.075.070

261.000 46.980 1.261.000 244.180 2.261.000 474.730 3.261.000 754.730 4.261.000 1.075.410

262.000 47.160 1.262.000 244.410 2.262.000 475.010 3.262.000 755.010 4.262.000 1.075.750

263.000 47.340 1.263.000 244.640 2.263.000 475.290 3.263.000 755.290 4.263.000 1.076.090

264.000 47.520 1.264.000 244.870 2.264.000 475.570 3.264.000 755.570 4.264.000 1.076.430

265.000 47.700 1.265.000 245.100 2.265.000 475.850 3.265.000 755.850 4.265.000 1.076.770

266.000 47.880 1.266.000 245.330 2.266.000 476.130 3.266.000 756.130 4.266.000 1.077.110

267.000 48.060 1.267.000 245.560 2.267.000 476.410 3.267.000 756.410 4.267.000 1.077.450

268.000 48.240 1.268.000 245.790 2.268.000 476.690 3.268.000 756.690 4.268.000 1.077.790

269.000 48.420 1.269.000 246.020 2.269.000 476.970 3.269.000 756.970 4.269.000 1.078.130

270.000 48.600 1.270.000 246.250 2.270.000 477.250 3.270.000 757.250 4.270.000 1.078.470

271.000 48.780 1.271.000 246.480 2.271.000 477.530 3.271.000 757.530 4.271.000 1.078.810

272.000 48.960 1.272.000 246.710 2.272.000 477.810 3.272.000 757.810 4.272.000 1.079.150

273.000 49.140 1.273.000 246.940 2.273.000 478.090 3.273.000 758.090 4.273.000 1.079.490

274.000 49.320 1.274.000 247.170 2.274.000 478.370 3.274.000 758.370 4.274.000 1.079.830

275.000 49.500 1.275.000 247.400 2.275.000 478.650 3.275.000 758.650 4.275.000 1.080.170

276.000 49.680 1.276.000 247.630 2.276.000 478.930 3.276.000 758.930 4.276.000 1.080.510

277.000 49.860 1.277.000 247.860 2.277.000 479.210 3.277.000 759.210 4.277.000 1.080.850

278.000 50.040 1.278.000 248.090 2.278.000 479.490 3.278.000 759.490 4.278.000 1.081.190

279.000 50.220 1.279.000 248.320 2.279.000 479.770 3.279.000 759.770 4.279.000 1.081.530

280.000 50.400 1.280.000 248.550 2.280.000 480.050 3.280.000 760.050 4.280.000 1.081.870

281.000 50.580 1.281.000 248.780 2.281.000 480.330 3.281.000 760.330 4.281.000 1.082.210

282.000 50.760 1.282.000 249.010 2.282.000 480.610 3.282.000 760.610 4.282.000 1.082.550

283.000 50.940 1.283.000 249.240 2.283.000 480.890 3.283.000 760.890 4.283.000 1.082.890

284.000 51.120 1.284.000 249.470 2.284.000 481.170 3.284.000 761.170 4.284.000 1.083.230

285.000 51.300 1.285.000 249.700 2.285.000 481.450 3.285.000 761.450 4.285.000 1.083.570

286.000 51.480 1.286.000 249.930 2.286.000 481.730 3.286.000 761.730 4.286.000 1.083.910

287.000 51.660 1.287.000 250.160 2.287.000 482.010 3.287.000 762.010 4.287.000 1.084.250

288.000 51.840 1.288.000 250.390 2.288.000 482.290 3.288.000 762.290 4.288.000 1.084.590

289.000 52.020 1.289.000 250.620 2.289.000 482.570 3.289.000 762.570 4.289.000 1.084.930

290.000 52.200 1.290.000 250.850 2.290.000 482.850 3.290.000 762.850 4.290.000 1.085.270

291.000 52.380 1.291.000 251.080 2.291.000 483.130 3.291.000 763.130 4.291.000 1.085.610

292.000 52.560 1.292.000 251.310 2.292.000 483.410 3.292.000 763.410 4.292.000 1.085.950

293.000 52.740 1.293.000 251.540 2.293.000 483.690 3.293.000 763.690 4.293.000 1.086.290

294.000 52.920 1.294.000 251.770 2.294.000 483.970 3.294.000 763.970 4.294.000 1.086.630

295.000 53.100 1.295.000 252.000 2.295.000 484.250 3.295.000 764.250 4.295.000 1.086.970

296.000 53.280 1.296.000 252.230 2.296.000 484.530 3.296.000 764.530 4.296.000 1.087.310

297.000 53.460 1.297.000 252.460 2.297.000 484.810 3.297.000 764.810 4.297.000 1.087.650

298.000 53.640 1.298.000 252.690 2.298.000 485.090 3.298.000 765.090 4.298.000 1.087.990

299.000 53.820 1.299.000 252.920 2.299.000 485.370 3.299.000 765.370 4.299.000 1.088.330

300.000 54.000 1.300.000 253.150 2.300.000 485.650 3.300.000 765.650 4.300.000 1.088.670

301.000 54.180 1.301.000 253.380 2.301.000 485.930 3.301.000 765.930 4.301.000 1.089.010

302.000 54.360 1.302.000 253.610 2.302.000 486.210 3.302.000 766.210 4.302.000 1.089.350

303.000 54.540 1.303.000 253.840 2.303.000 486.490 3.303.000 766.490 4.303.000 1.089.690

304.000 54.720 1.304.000 254.070 2.304.000 486.770 3.304.000 766.770 4.304.000 1.090.030

305.000 54.900 1.305.000 254.300 2.305.000 487.050 3.305.000 767.050 4.305.000 1.090.370

306.000 55.080 1.306.000 254.530 2.306.000 487.330 3.306.000 767.330 4.306.000 1.090.710

307.000 55.260 1.307.000 254.760 2.307.000 487.610 3.307.000 767.610 4.307.000 1.091.050

308.000 55.440 1.308.000 254.990 2.308.000 487.890 3.308.000 767.890 4.308.000 1.091.390

309.000 55.620 1.309.000 255.220 2.309.000 488.170 3.309.000 768.170 4.309.000 1.091.730

310.000 55.800 1.310.000 255.450 2.310.000 488.450 3.310.000 768.450 4.310.000 1.092.070

311.000 55.980 1.311.000 255.680 2.311.000 488.730 3.311.000 768.730 4.311.000 1.092.410

312.000 56.160 1.312.000 255.910 2.312.000 489.010 3.312.000 769.010 4.312.000 1.092.750

313.000 56.340 1.313.000 256.140 2.313.000 489.290 3.313.000 769.290 4.313.000 1.093.090

314.000 56.520 1.314.000 256.370 2.314.000 489.570 3.314.000 769.570 4.314.000 1.093.430

315.000 56.700 1.315.000 256.600 2.315.000 489.850 3.315.000 769.850 4.315.000 1.093.770

316.000 56.880 1.316.000 256.830 2.316.000 490.130 3.316.000 770.130 4.316.000 1.094.110

317.000 57.060 1.317.000 257.060 2.317.000 490.410 3.317.000 770.410 4.317.000 1.094.450

318.000 57.240 1.318.000 257.290 2.318.000 490.690 3.318.000 770.690 4.318.000 1.094.790

319.000 57.420 1.319.000 257.520 2.319.000 490.970 3.319.000 770.970 4.319.000 1.095.130

320.000 57.600 1.320.000 257.750 2.320.000 491.250 3.320.000 771.250 4.320.000 1.095.470

321.000 57.780 1.321.000 257.980 2.321.000 491.530 3.321.000 771.530 4.321.000 1.095.810

322.000 57.960 1.322.000 258.210 2.322.000 491.810 3.322.000 771.810 4.322.000 1.096.150

323.000 58.140 1.323.000 258.440 2.323.000 492.090 3.323.000 772.090 4.323.000 1.096.490

324.000 58.320 1.324.000 258.670 2.324.000 492.370 3.324.000 772.370 4.324.000 1.096.830

325.000 58.500 1.325.000 258.900 2.325.000 492.650 3.325.000 772.650 4.325.000 1.097.170

326.000 58.680 1.326.000 259.130 2.326.000 492.930 3.326.000 772.930 4.326.000 1.097.510

327.000 58.860 1.327.000 259.360 2.327.000 493.210 3.327.000 773.210 4.327.000 1.097.850

328.000 59.040 1.328.000 259.590 2.328.000 493.490 3.328.000 773.490 4.328.000 1.098.190

329.000 59.220 1.329.000 259.820 2.329.000 493.770 3.329.000 773.770 4.329.000 1.098.530

330.000 59.400 1.330.000 260.050 2.330.000 494.050 3.330.000 774.050 4.330.000 1.098.870

331.000 59.580 1.331.000 260.280 2.331.000 494.330 3.331.000 774.330 4.331.000 1.099.210

332.000 59.760 1.332.000 260.510 2.332.000 494.610 3.332.000 774.610 4.332.000 1.099.550

333.000 59.940 1.333.000 260.740 2.333.000 494.890 3.333.000 774.890 4.333.000 1.099.890

334.000 60.120 1.334.000 260.970 2.334.000 495.170 3.334.000 775.170 4.334.000 1.100.230

335.000 60.300 1.335.000 261.200 2.335.000 495.450 3.335.000 775.450 4.335.000 1.100.570

336.000 60.480 1.336.000 261.430 2.336.000 495.730 3.336.000 775.730 4.336.000 1.100.910

337.000 60.660 1.337.000 261.660 2.337.000 496.010 3.337.000 776.010 4.337.000 1.101.250

338.000 60.840 1.338.000 261.890 2.338.000 496.290 3.338.000 776.290 4.338.000 1.101.590

339.000 61.020 1.339.000 262.120 2.339.000 496.570 3.339.000 776.570 4.339.000 1.101.930

340.000 61.200 1.340.000 262.350 2.340.000 496.850 3.340.000 776.850 4.340.000 1.102.270

341.000 61.380 1.341.000 262.580 2.341.000 497.130 3.341.000 777.130 4.341.000 1.102.610

342.000 61.560 1.342.000 262.810 2.342.000 497.410 3.342.000 777.410 4.342.000 1.102.950

343.000 61.740 1.343.000 263.040 2.343.000 497.690 3.343.000 777.690 4.343.000 1.103.290

344.000 61.920 1.344.000 263.270 2.344.000 497.970 3.344.000 777.970 4.344.000 1.103.630

345.000 62.100 1.345.000 263.500 2.345.000 498.250 3.345.000 778.250 4.345.000 1.103.970

346.000 62.280 1.346.000 263.730 2.346.000 498.530 3.346.000 778.530 4.346.000 1.104.310

347.000 62.460 1.347.000 263.960 2.347.000 498.810 3.347.000 778.810 4.347.000 1.104.650

348.000 62.640 1.348.000 264.190 2.348.000 499.090 3.348.000 779.090 4.348.000 1.104.990

349.000 62.820 1.349.000 264.420 2.349.000 499.370 3.349.000 779.370 4.349.000 1.105.330

350.000 63.000 1.350.000 264.650 2.350.000 499.650 3.350.000 779.650 4.350.000 1.105.670

351.000 63.180 1.351.000 264.880 2.351.000 499.930 3.351.000 779.930 4.351.000 1.106.010

352.000 63.360 1.352.000 265.110 2.352.000 500.210 3.352.000 780.210 4.352.000 1.106.350

353.000 63.540 1.353.000 265.340 2.353.000 500.490 3.353.000 780.490 4.353.000 1.106.690

354.000 63.720 1.354.000 265.570 2.354.000 500.770 3.354.000 780.770 4.354.000 1.107.030

355.000 63.900 1.355.000 265.800 2.355.000 501.050 3.355.000 781.050 4.355.000 1.107.370

356.000 64.080 1.356.000 266.030 2.356.000 501.330 3.356.000 781.330 4.356.000 1.107.710

357.000 64.260 1.357.000 266.260 2.357.000 501.610 3.357.000 781.610 4.357.000 1.108.050

358.000 64.440 1.358.000 266.490 2.358.000 501.890 3.358.000 781.890 4.358.000 1.108.390

359.000 64.620 1.359.000 266.720 2.359.000 502.170 3.359.000 782.170 4.359.000 1.108.730

360.000 64.800 1.360.000 266.950 2.360.000 502.450 3.360.000 782.450 4.360.000 1.109.070

361.000 64.980 1.361.000 267.180 2.361.000 502.730 3.361.000 782.730 4.361.000 1.109.410

362.000 65.160 1.362.000 267.410 2.362.000 503.010 3.362.000 783.010 4.362.000 1.109.750

363.000 65.340 1.363.000 267.640 2.363.000 503.290 3.363.000 783.290 4.363.000 1.110.090

364.000 65.520 1.364.000 267.870 2.364.000 503.570 3.364.000 783.570 4.364.000 1.110.430

365.000 65.700 1.365.000 268.100 2.365.000 503.850 3.365.000 783.850 4.365.000 1.110.770

366.000 65.880 1.366.000 268.330 2.366.000 504.130 3.366.000 784.130 4.366.000 1.111.110

367.000 66.060 1.367.000 268.560 2.367.000 504.410 3.367.000 784.410 4.367.000 1.111.450

368.000 66.240 1.368.000 268.790 2.368.000 504.690 3.368.000 784.690 4.368.000 1.111.790

369.000 66.420 1.369.000 269.020 2.369.000 504.970 3.369.000 784.970 4.369.000 1.112.130

370.000 66.600 1.370.000 269.250 2.370.000 505.250 3.370.000 785.250 4.370.000 1.112.470

371.000 66.780 1.371.000 269.480 2.371.000 505.530 3.371.000 785.530 4.371.000 1.112.810

372.000 66.960 1.372.000 269.710 2.372.000 505.810 3.372.000 785.810 4.372.000 1.113.150

373.000 67.140 1.373.000 269.940 2.373.000 506.090 3.373.000 786.090 4.373.000 1.113.490

374.000 67.320 1.374.000 270.170 2.374.000 506.370 3.374.000 786.370 4.374.000 1.113.830

375.000 67.500 1.375.000 270.400 2.375.000 506.650 3.375.000 786.650 4.375.000 1.114.170

376.000 67.680 1.376.000 270.630 2.376.000 506.930 3.376.000 786.930 4.376.000 1.114.510

377.000 67.860 1.377.000 270.860 2.377.000 507.210 3.377.000 787.210 4.377.000 1.114.850

378.000 68.040 1.378.000 271.090 2.378.000 507.490 3.378.000 787.490 4.378.000 1.115.190

379.000 68.220 1.379.000 271.320 2.379.000 507.770 3.379.000 787.770 4.379.000 1.115.530

380.000 68.400 1.380.000 271.550 2.380.000 508.050 3.380.000 788.050 4.380.000 1.115.870

381.000 68.580 1.381.000 271.780 2.381.000 508.330 3.381.000 788.330 4.381.000 1.116.210

382.000 68.760 1.382.000 272.010 2.382.000 508.610 3.382.000 788.610 4.382.000 1.116.550

383.000 68.940 1.383.000 272.240 2.383.000 508.890 3.383.000 788.890 4.383.000 1.116.890

384.000 69.120 1.384.000 272.470 2.384.000 509.170 3.384.000 789.170 4.384.000 1.117.230

385.000 69.300 1.385.000 272.700 2.385.000 509.450 3.385.000 789.450 4.385.000 1.117.570

386.000 69.480 1.386.000 272.930 2.386.000 509.730 3.386.000 789.730 4.386.000 1.117.910

387.000 69.660 1.387.000 273.160 2.387.000 510.010 3.387.000 790.010 4.387.000 1.118.250

388.000 69.840 1.388.000 273.390 2.388.000 510.290 3.388.000 790.290 4.388.000 1.118.590

389.000 70.020 1.389.000 273.620 2.389.000 510.570 3.389.000 790.570 4.389.000 1.118.930

390.000 70.200 1.390.000 273.850 2.390.000 510.850 3.390.000 790.850 4.390.000 1.119.270

391.000 70.380 1.391.000 274.080 2.391.000 511.130 3.391.000 791.130 4.391.000 1.119.610

392.000 70.560 1.392.000 274.310 2.392.000 511.410 3.392.000 791.410 4.392.000 1.119.950

393.000 70.740 1.393.000 274.540 2.393.000 511.690 3.393.000 791.690 4.393.000 1.120.290

394.000 70.920 1.394.000 274.770 2.394.000 511.970 3.394.000 791.970 4.394.000 1.120.630

395.000 71.100 1.395.000 275.000 2.395.000 512.250 3.395.000 792.250 4.395.000 1.120.970

396.000 71.280 1.396.000 275.230 2.396.000 512.530 3.396.000 792.530 4.396.000 1.121.310

397.000 71.460 1.397.000 275.460 2.397.000 512.810 3.397.000 792.810 4.397.000 1.121.650

398.000 71.640 1.398.000 275.690 2.398.000 513.090 3.398.000 793.090 4.398.000 1.121.990

399.000 71.820 1.399.000 275.920 2.399.000 513.370 3.399.000 793.370 4.399.000 1.122.330

400.000 72.000 1.400.000 276.150 2.400.000 513.650 3.400.000 793.650 4.400.000 1.122.670

401.000 72.180 1.401.000 276.380 2.401.000 513.930 3.401.000 793.930 4.401.000 1.123.010

402.000 72.360 1.402.000 276.610 2.402.000 514.210 3.402.000 794.210 4.402.000 1.123.350

403.000 72.540 1.403.000 276.840 2.403.000 514.490 3.403.000 794.490 4.403.000 1.123.690

404.000 72.720 1.404.000 277.070 2.404.000 514.770 3.404.000 794.770 4.404.000 1.124.030

405.000 72.900 1.405.000 277.300 2.405.000 515.050 3.405.000 795.050 4.405.000 1.124.370

406.000 73.080 1.406.000 277.530 2.406.000 515.330 3.406.000 795.330 4.406.000 1.124.710

407.000 73.260 1.407.000 277.760 2.407.000 515.610 3.407.000 795.610 4.407.000 1.125.050

408.000 73.440 1.408.000 277.990 2.408.000 515.890 3.408.000 795.890 4.408.000 1.125.390

409.000 73.620 1.409.000 278.220 2.409.000 516.170 3.409.000 796.170 4.409.000 1.125.730

410.000 73.800 1.410.000 278.450 2.410.000 516.450 3.410.000 796.450 4.410.000 1.126.070

411.000 73.980 1.411.000 278.680 2.411.000 516.730 3.411.000 796.730 4.411.000 1.126.410

412.000 74.160 1.412.000 278.910 2.412.000 517.010 3.412.000 797.010 4.412.000 1.126.750

413.000 74.340 1.413.000 279.140 2.413.000 517.290 3.413.000 797.290 4.413.000 1.127.090

414.000 74.520 1.414.000 279.370 2.414.000 517.570 3.414.000 797.570 4.414.000 1.127.430

415.000 74.700 1.415.000 279.600 2.415.000 517.850 3.415.000 797.850 4.415.000 1.127.770

416.000 74.880 1.416.000 279.830 2.416.000 518.130 3.416.000 798.130 4.416.000 1.128.110

417.000 75.060 1.417.000 280.060 2.417.000 518.410 3.417.000 798.410 4.417.000 1.128.450

418.000 75.240 1.418.000 280.290 2.418.000 518.690 3.418.000 798.690 4.418.000 1.128.790

419.000 75.420 1.419.000 280.520 2.419.000 518.970 3.419.000 798.970 4.419.000 1.129.130

420.000 75.600 1.420.000 280.750 2.420.000 519.250 3.420.000 799.250 4.420.000 1.129.470

421.000 75.780 1.421.000 280.980 2.421.000 519.530 3.421.000 799.530 4.421.000 1.129.810

422.000 75.960 1.422.000 281.210 2.422.000 519.810 3.422.000 799.810 4.422.000 1.130.150

423.000 76.140 1.423.000 281.440 2.423.000 520.090 3.423.000 800.090 4.423.000 1.130.490

424.000 76.320 1.424.000 281.670 2.424.000 520.370 3.424.000 800.370 4.424.000 1.130.830

425.000 76.500 1.425.000 281.900 2.425.000 520.650 3.425.000 800.650 4.425.000 1.131.170

426.000 76.680 1.426.000 282.130 2.426.000 520.930 3.426.000 800.930 4.426.000 1.131.510

427.000 76.860 1.427.000 282.360 2.427.000 521.210 3.427.000 801.210 4.427.000 1.131.850

428.000 77.040 1.428.000 282.590 2.428.000 521.490 3.428.000 801.490 4.428.000 1.132.190

429.000 77.220 1.429.000 282.820 2.429.000 521.770 3.429.000 801.770 4.429.000 1.132.530

430.000 77.400 1.430.000 283.050 2.430.000 522.050 3.430.000 802.050 4.430.000 1.132.870

431.000 77.580 1.431.000 283.280 2.431.000 522.330 3.431.000 802.330 4.431.000 1.133.210

432.000 77.760 1.432.000 283.510 2.432.000 522.610 3.432.000 802.610 4.432.000 1.133.550

433.000 77.940 1.433.000 283.740 2.433.000 522.890 3.433.000 802.890 4.433.000 1.133.890

434.000 78.120 1.434.000 283.970 2.434.000 523.170 3.434.000 803.170 4.434.000 1.134.230

435.000 78.300 1.435.000 284.200 2.435.000 523.450 3.435.000 803.450 4.435.000 1.134.570

436.000 78.480 1.436.000 284.430 2.436.000 523.730 3.436.000 803.730 4.436.000 1.134.910

437.000 78.660 1.437.000 284.660 2.437.000 524.010 3.437.000 804.010 4.437.000 1.135.250

438.000 78.840 1.438.000 284.890 2.438.000 524.290 3.438.000 804.290 4.438.000 1.135.590

439.000 79.020 1.439.000 285.120 2.439.000 524.570 3.439.000 804.570 4.439.000 1.135.930

440.000 79.200 1.440.000 285.350 2.440.000 524.850 3.440.000 804.850 4.440.000 1.136.270

441.000 79.380 1.441.000 285.580 2.441.000 525.130 3.441.000 805.130 4.441.000 1.136.610

442.000 79.560 1.442.000 285.810 2.442.000 525.410 3.442.000 805.410 4.442.000 1.136.950

443.000 79.740 1.443.000 286.040 2.443.000 525.690 3.443.000 805.690 4.443.000 1.137.290

444.000 79.920 1.444.000 286.270 2.444.000 525.970 3.444.000 805.970 4.444.000 1.137.630

445.000 80.100 1.445.000 286.500 2.445.000 526.250 3.445.000 806.250 4.445.000 1.137.970

446.000 80.280 1.446.000 286.730 2.446.000 526.530 3.446.000 806.530 4.446.000 1.138.310

447.000 80.460 1.447.000 286.960 2.447.000 526.810 3.447.000 806.810 4.447.000 1.138.650

448.000 80.640 1.448.000 287.190 2.448.000 527.090 3.448.000 807.090 4.448.000 1.138.990

449.000 80.820 1.449.000 287.420 2.449.000 527.370 3.449.000 807.370 4.449.000 1.139.330

450.000 81.000 1.450.000 287.650 2.450.000 527.650 3.450.000 807.650 4.450.000 1.139.670

451.000 81.180 1.451.000 287.880 2.451.000 527.930 3.451.000 807.930 4.451.000 1.140.010

452.000 81.360 1.452.000 288.110 2.452.000 528.210 3.452.000 808.210 4.452.000 1.140.350

453.000 81.540 1.453.000 288.340 2.453.000 528.490 3.453.000 808.490 4.453.000 1.140.690

454.000 81.720 1.454.000 288.570 2.454.000 528.770 3.454.000 808.770 4.454.000 1.141.030

455.000 81.900 1.455.000 288.800 2.455.000 529.050 3.455.000 809.050 4.455.000 1.141.370

456.000 82.080 1.456.000 289.030 2.456.000 529.330 3.456.000 809.330 4.456.000 1.141.710

457.000 82.260 1.457.000 289.260 2.457.000 529.610 3.457.000 809.610 4.457.000 1.142.050

458.000 82.440 1.458.000 289.490 2.458.000 529.890 3.458.000 809.890 4.458.000 1.142.390

459.000 82.620 1.459.000 289.720 2.459.000 530.170 3.459.000 810.170 4.459.000 1.142.730

460.000 82.800 1.460.000 289.950 2.460.000 530.450 3.460.000 810.450 4.460.000 1.143.070

461.000 82.980 1.461.000 290.180 2.461.000 530.730 3.461.000 810.730 4.461.000 1.143.410

462.000 83.160 1.462.000 290.410 2.462.000 531.010 3.462.000 811.010 4.462.000 1.143.750

463.000 83.340 1.463.000 290.640 2.463.000 531.290 3.463.000 811.290 4.463.000 1.144.090

464.000 83.520 1.464.000 290.870 2.464.000 531.570 3.464.000 811.570 4.464.000 1.144.430

465.000 83.700 1.465.000 291.100 2.465.000 531.850 3.465.000 811.850 4.465.000 1.144.770

466.000 83.880 1.466.000 291.330 2.466.000 532.130 3.466.000 812.130 4.466.000 1.145.110

467.000 84.060 1.467.000 291.560 2.467.000 532.410 3.467.000 812.410 4.467.000 1.145.450

468.000 84.240 1.468.000 291.790 2.468.000 532.690 3.468.000 812.690 4.468.000 1.145.790

469.000 84.420 1.469.000 292.020 2.469.000 532.970 3.469.000 812.970 4.469.000 1.146.130

470.000 84.600 1.470.000 292.250 2.470.000 533.250 3.470.000 813.250 4.470.000 1.146.470

471.000 84.780 1.471.000 292.480 2.471.000 533.530 3.471.000 813.530 4.471.000 1.146.810

472.000 84.960 1.472.000 292.710 2.472.000 533.810 3.472.000 813.810 4.472.000 1.147.150

473.000 85.140 1.473.000 292.940 2.473.000 534.090 3.473.000 814.090 4.473.000 1.147.490

474.000 85.320 1.474.000 293.170 2.474.000 534.370 3.474.000 814.370 4.474.000 1.147.830

475.000 85.500 1.475.000 293.400 2.475.000 534.650 3.475.000 814.650 4.475.000 1.148.170

476.000 85.680 1.476.000 293.630 2.476.000 534.930 3.476.000 814.930 4.476.000 1.148.510

477.000 85.860 1.477.000 293.860 2.477.000 535.210 3.477.000 815.210 4.477.000 1.148.850

478.000 86.040 1.478.000 294.090 2.478.000 535.490 3.478.000 815.490 4.478.000 1.149.190

479.000 86.220 1.479.000 294.320 2.479.000 535.770 3.479.000 815.770 4.479.000 1.149.530

480.000 86.400 1.480.000 294.550 2.480.000 536.050 3.480.000 816.050 4.480.000 1.149.870

481.000 86.580 1.481.000 294.780 2.481.000 536.330 3.481.000 816.330 4.481.000 1.150.210

482.000 86.760 1.482.000 295.010 2.482.000 536.610 3.482.000 816.610 4.482.000 1.150.550

483.000 86.940 1.483.000 295.240 2.483.000 536.890 3.483.000 816.890 4.483.000 1.150.890

484.000 87.120 1.484.000 295.470 2.484.000 537.170 3.484.000 817.170 4.484.000 1.151.230

485.000 87.300 1.485.000 295.700 2.485.000 537.450 3.485.000 817.450 4.485.000 1.151.570

486.000 87.480 1.486.000 295.930 2.486.000 537.730 3.486.000 817.730 4.486.000 1.151.910

487.000 87.660 1.487.000 296.160 2.487.000 538.010 3.487.000 818.010 4.487.000 1.152.250

488.000 87.840 1.488.000 296.390 2.488.000 538.290 3.488.000 818.290 4.488.000 1.152.590

489.000 88.020 1.489.000 296.620 2.489.000 538.570 3.489.000 818.570 4.489.000 1.152.930

490.000 88.200 1.490.000 296.850 2.490.000 538.850 3.490.000 818.850 4.490.000 1.153.270

491.000 88.380 1.491.000 297.080 2.491.000 539.130 3.491.000 819.130 4.491.000 1.153.610

492.000 88.560 1.492.000 297.310 2.492.000 539.410 3.492.000 819.410 4.492.000 1.153.950

493.000 88.740 1.493.000 297.540 2.493.000 539.690 3.493.000 819.690 4.493.000 1.154.290

494.000 88.920 1.494.000 297.770 2.494.000 539.970 3.494.000 819.970 4.494.000 1.154.630

495.000 89.100 1.495.000 298.000 2.495.000 540.250 3.495.000 820.250 4.495.000 1.154.970

496.000 89.280 1.496.000 298.230 2.496.000 540.530 3.496.000 820.530 4.496.000 1.155.310

497.000 89.460 1.497.000 298.460 2.497.000 540.810 3.497.000 820.810 4.497.000 1.155.650

498.000 89.640 1.498.000 298.690 2.498.000 541.090 3.498.000 821.090 4.498.000 1.155.990

499.000 89.820 1.499.000 298.920 2.499.000 541.370 3.499.000 821.370 4.499.000 1.156.330

500.000 90.000 1.500.000 299.150 2.500.000 541.650 3.500.000 821.650 4.500.000 1.156.670

501.000 90.180 1.501.000 299.380 2.501.000 541.930 3.501.000 821.930 4.501.000 1.157.010

502.000 90.360 1.502.000 299.610 2.502.000 542.210 3.502.000 822.210 4.502.000 1.157.350

503.000 90.540 1.503.000 299.840 2.503.000 542.490 3.503.000 822.490 4.503.000 1.157.690

504.000 90.720 1.504.000 300.070 2.504.000 542.770 3.504.000 822.770 4.504.000 1.158.030

505.000 90.900 1.505.000 300.300 2.505.000 543.050 3.505.000 823.050 4.505.000 1.158.370

506.000 91.080 1.506.000 300.530 2.506.000 543.330 3.506.000 823.330 4.506.000 1.158.710

507.000 91.260 1.507.000 300.760 2.507.000 543.610 3.507.000 823.610 4.507.000 1.159.050

508.000 91.440 1.508.000 300.990 2.508.000 543.890 3.508.000 823.890 4.508.000 1.159.390

509.000 91.620 1.509.000 301.220 2.509.000 544.170 3.509.000 824.170 4.509.000 1.159.730

510.000 91.800 1.510.000 301.450 2.510.000 544.450 3.510.000 824.450 4.510.000 1.160.070

511.000 91.980 1.511.000 301.680 2.511.000 544.730 3.511.000 824.730 4.511.000 1.160.410

512.000 92.160 1.512.000 301.910 2.512.000 545.010 3.512.000 825.010 4.512.000 1.160.750

513.000 92.340 1.513.000 302.140 2.513.000 545.290 3.513.000 825.290 4.513.000 1.161.090

514.000 92.520 1.514.000 302.370 2.514.000 545.570 3.514.000 825.570 4.514.000 1.161.430

515.000 92.700 1.515.000 302.600 2.515.000 545.850 3.515.000 825.850 4.515.000 1.161.770

516.000 92.880 1.516.000 302.830 2.516.000 546.130 3.516.000 826.130 4.516.000 1.162.110

517.000 93.060 1.517.000 303.060 2.517.000 546.410 3.517.000 826.410 4.517.000 1.162.450

518.000 93.240 1.518.000 303.290 2.518.000 546.690 3.518.000 826.690 4.518.000 1.162.790

519.000 93.420 1.519.000 303.520 2.519.000 546.970 3.519.000 826.970 4.519.000 1.163.130

520.000 93.600 1.520.000 303.750 2.520.000 547.250 3.520.000 827.250 4.520.000 1.163.470

521.000 93.780 1.521.000 303.980 2.521.000 547.530 3.521.000 827.530 4.521.000 1.163.810

522.000 93.960 1.522.000 304.210 2.522.000 547.810 3.522.000 827.810 4.522.000 1.164.150

523.000 94.140 1.523.000 304.440 2.523.000 548.090 3.523.000 828.090 4.523.000 1.164.490

524.000 94.320 1.524.000 304.670 2.524.000 548.370 3.524.000 828.370 4.524.000 1.164.830

525.000 94.500 1.525.000 304.900 2.525.000 548.650 3.525.000 828.650 4.525.000 1.165.170

526.000 94.680 1.526.000 305.130 2.526.000 548.930 3.526.000 828.930 4.526.000 1.165.510

527.000 94.860 1.527.000 305.360 2.527.000 549.210 3.527.000 829.210 4.527.000 1.165.850

528.000 95.040 1.528.000 305.590 2.528.000 549.490 3.528.000 829.490 4.528.000 1.166.190

529.000 95.220 1.529.000 305.820 2.529.000 549.770 3.529.000 829.770 4.529.000 1.166.530

530.000 95.400 1.530.000 306.050 2.530.000 550.050 3.530.000 830.050 4.530.000 1.166.870

531.000 95.580 1.531.000 306.280 2.531.000 550.330 3.531.000 830.330 4.531.000 1.167.210

532.000 95.760 1.532.000 306.510 2.532.000 550.610 3.532.000 830.610 4.532.000 1.167.550

533.000 95.940 1.533.000 306.740 2.533.000 550.890 3.533.000 830.890 4.533.000 1.167.890

534.000 96.120 1.534.000 306.970 2.534.000 551.170 3.534.000 831.170 4.534.000 1.168.230

535.000 96.300 1.535.000 307.200 2.535.000 551.450 3.535.000 831.450 4.535.000 1.168.570

536.000 96.480 1.536.000 307.430 2.536.000 551.730 3.536.000 831.730 4.536.000 1.168.910

537.000 96.660 1.537.000 307.660 2.537.000 552.010 3.537.000 832.010 4.537.000 1.169.250

538.000 96.840 1.538.000 307.890 2.538.000 552.290 3.538.000 832.290 4.538.000 1.169.590

539.000 97.020 1.539.000 308.120 2.539.000 552.570 3.539.000 832.570 4.539.000 1.169.930

540.000 97.200 1.540.000 308.350 2.540.000 552.850 3.540.000 832.850 4.540.000 1.170.270

541.000 97.380 1.541.000 308.580 2.541.000 553.130 3.541.000 833.130 4.541.000 1.170.610

542.000 97.560 1.542.000 308.810 2.542.000 553.410 3.542.000 833.410 4.542.000 1.170.950

543.000 97.740 1.543.000 309.040 2.543.000 553.690 3.543.000 833.690 4.543.000 1.171.290

544.000 97.920 1.544.000 309.270 2.544.000 553.970 3.544.000 833.970 4.544.000 1.171.630

545.000 98.100 1.545.000 309.500 2.545.000 554.250 3.545.000 834.250 4.545.000 1.171.970

546.000 98.280 1.546.000 309.730 2.546.000 554.530 3.546.000 834.530 4.546.000 1.172.310

547.000 98.460 1.547.000 309.960 2.547.000 554.810 3.547.000 834.810 4.547.000 1.172.650

548.000 98.640 1.548.000 310.190 2.548.000 555.090 3.548.000 835.090 4.548.000 1.172.990

549.000 98.820 1.549.000 310.420 2.549.000 555.370 3.549.000 835.370 4.549.000 1.173.330

550.000 99.000 1.550.000 310.650 2.550.000 555.650 3.550.000 835.650 4.550.000 1.173.670

551.000 99.180 1.551.000 310.880 2.551.000 555.930 3.551.000 835.930 4.551.000 1.174.010

552.000 99.360 1.552.000 311.110 2.552.000 556.210 3.552.000 836.210 4.552.000 1.174.350

553.000 99.540 1.553.000 311.340 2.553.000 556.490 3.553.000 836.490 4.553.000 1.174.690

554.000 99.720 1.554.000 311.570 2.554.000 556.770 3.554.000 836.770 4.554.000 1.175.030

555.000 99.900 1.555.000 311.800 2.555.000 557.050 3.555.000 837.050 4.555.000 1.175.370

556.000 100.080 1.556.000 312.030 2.556.000 557.330 3.556.000 837.330 4.556.000 1.175.710

557.000 100.260 1.557.000 312.260 2.557.000 557.610 3.557.000 837.610 4.557.000 1.176.050

558.000 100.440 1.558.000 312.490 2.558.000 557.890 3.558.000 837.890 4.558.000 1.176.390

559.000 100.620 1.559.000 312.720 2.559.000 558.170 3.559.000 838.170 4.559.000 1.176.730

560.000 100.800 1.560.000 312.950 2.560.000 558.450 3.560.000 838.450 4.560.000 1.177.070

561.000 100.980 1.561.000 313.180 2.561.000 558.730 3.561.000 838.730 4.561.000 1.177.410

562.000 101.160 1.562.000 313.410 2.562.000 559.010 3.562.000 839.010 4.562.000 1.177.750

563.000 101.340 1.563.000 313.640 2.563.000 559.290 3.563.000 839.290 4.563.000 1.178.090

564.000 101.520 1.564.000 313.870 2.564.000 559.570 3.564.000 839.570 4.564.000 1.178.430

565.000 101.700 1.565.000 314.100 2.565.000 559.850 3.565.000 839.850 4.565.000 1.178.770

566.000 101.880 1.566.000 314.330 2.566.000 560.130 3.566.000 840.130 4.566.000 1.179.110

567.000 102.060 1.567.000 314.560 2.567.000 560.410 3.567.000 840.410 4.567.000 1.179.450

568.000 102.240 1.568.000 314.790 2.568.000 560.690 3.568.000 840.690 4.568.000 1.179.790

569.000 102.420 1.569.000 315.020 2.569.000 560.970 3.569.000 840.970 4.569.000 1.180.130

570.000 102.600 1.570.000 315.250 2.570.000 561.250 3.570.000 841.250 4.570.000 1.180.470

571.000 102.780 1.571.000 315.480 2.571.000 561.530 3.571.000 841.530 4.571.000 1.180.810

572.000 102.960 1.572.000 315.710 2.572.000 561.810 3.572.000 841.810 4.572.000 1.181.150

573.000 103.140 1.573.000 315.940 2.573.000 562.090 3.573.000 842.090 4.573.000 1.181.490

574.000 103.320 1.574.000 316.170 2.574.000 562.370 3.574.000 842.370 4.574.000 1.181.830

575.000 103.500 1.575.000 316.400 2.575.000 562.650 3.575.000 842.650 4.575.000 1.182.170

576.000 103.680 1.576.000 316.630 2.576.000 562.930 3.576.000 842.930 4.576.000 1.182.510

577.000 103.860 1.577.000 316.860 2.577.000 563.210 3.577.000 843.210 4.577.000 1.182.850

578.000 104.040 1.578.000 317.090 2.578.000 563.490 3.578.000 843.490 4.578.000 1.183.190

579.000 104.220 1.579.000 317.320 2.579.000 563.770 3.579.000 843.770 4.579.000 1.183.530

580.000 104.400 1.580.000 317.550 2.580.000 564.050 3.580.000 844.050 4.580.000 1.183.870

581.000 104.580 1.581.000 317.780 2.581.000 564.330 3.581.000 844.330 4.581.000 1.184.210

582.000 104.760 1.582.000 318.010 2.582.000 564.610 3.582.000 844.610 4.582.000 1.184.550

583.000 104.940 1.583.000 318.240 2.583.000 564.890 3.583.000 844.890 4.583.000 1.184.890

584.000 105.120 1.584.000 318.470 2.584.000 565.170 3.584.000 845.230 4.584.000 1.185.230

585.000 105.300 1.585.000 318.700 2.585.000 565.450 3.585.000 845.570 4.585.000 1.185.570

586.000 105.480 1.586.000 318.930 2.586.000 565.730 3.586.000 845.910 4.586.000 1.185.910

587.000 105.660 1.587.000 319.160 2.587.000 566.010 3.587.000 846.250 4.587.000 1.186.250

588.000 105.840 1.588.000 319.390 2.588.000 566.290 3.588.000 846.590 4.588.000 1.186.590

589.000 106.020 1.589.000 319.620 2.589.000 566.570 3.589.000 846.930 4.589.000 1.186.930

590.000 106.200 1.590.000 319.850 2.590.000 566.850 3.590.000 847.270 4.590.000 1.187.270

591.000 106.380 1.591.000 320.080 2.591.000 567.130 3.591.000 847.610 4.591.000 1.187.610

592.000 106.560 1.592.000 320.310 2.592.000 567.410 3.592.000 847.950 4.592.000 1.187.950

593.000 106.740 1.593.000 320.540 2.593.000 567.690 3.593.000 848.290 4.593.000 1.188.290

594.000 106.920 1.594.000 320.770 2.594.000 567.970 3.594.000 848.630 4.594.000 1.188.630

595.000 107.100 1.595.000 321.000 2.595.000 568.250 3.595.000 848.970 4.595.000 1.188.970

596.000 107.280 1.596.000 321.230 2.596.000 568.530 3.596.000 849.310 4.596.000 1.189.310

597.000 107.460 1.597.000 321.460 2.597.000 568.810 3.597.000 849.650 4.597.000 1.189.650

598.000 107.640 1.598.000 321.690 2.598.000 569.090 3.598.000 849.990 4.598.000 1.189.990

599.000 107.820 1.599.000 321.920 2.599.000 569.370 3.599.000 850.330 4.599.000 1.190.330

600.000 108.000 1.600.000 322.150 2.600.000 569.650 3.600.000 850.670 4.600.000 1.190.670

601.000 108.180 1.601.000 322.380 2.601.000 569.930 3.601.000 851.010 4.601.000 1.191.010

602.000 108.360 1.602.000 322.610 2.602.000 570.210 3.602.000 851.350 4.602.000 1.191.350

603.000 108.540 1.603.000 322.840 2.603.000 570.490 3.603.000 851.690 4.603.000 1.191.690

604.000 108.720 1.604.000 323.070 2.604.000 570.770 3.604.000 852.030 4.604.000 1.192.030

605.000 108.900 1.605.000 323.300 2.605.000 571.050 3.605.000 852.370 4.605.000 1.192.370

606.000 109.080 1.606.000 323.530 2.606.000 571.330 3.606.000 852.710 4.606.000 1.192.710

607.000 109.260 1.607.000 323.760 2.607.000 571.610 3.607.000 853.050 4.607.000 1.193.050

608.000 109.440 1.608.000 323.990 2.608.000 571.890 3.608.000 853.390 4.608.000 1.193.390

609.000 109.620 1.609.000 324.220 2.609.000 572.170 3.609.000 853.730 4.609.000 1.193.730

610.000 109.800 1.610.000 324.450 2.610.000 572.450 3.610.000 854.070 4.610.000 1.194.070

611.000 109.980 1.611.000 324.680 2.611.000 572.730 3.611.000 854.410 4.611.000 1.194.410

612.000 110.160 1.612.000 324.910 2.612.000 573.010 3.612.000 854.750 4.612.000 1.194.750

613.000 110.340 1.613.000 325.140 2.613.000 573.290 3.613.000 855.090 4.613.000 1.195.090

614.000 110.520 1.614.000 325.370 2.614.000 573.570 3.614.000 855.430 4.614.000 1.195.430

615.000 110.700 1.615.000 325.600 2.615.000 573.850 3.615.000 855.770 4.615.000 1.195.770

616.000 110.880 1.616.000 325.830 2.616.000 574.130 3.616.000 856.110 4.616.000 1.196.110

617.000 111.060 1.617.000 326.060 2.617.000 574.410 3.617.000 856.450 4.617.000 1.196.450

618.000 111.240 1.618.000 326.290 2.618.000 574.690 3.618.000 856.790 4.618.000 1.196.790

619.000 111.420 1.619.000 326.520 2.619.000 574.970 3.619.000 857.130 4.619.000 1.197.130

620.000 111.600 1.620.000 326.750 2.620.000 575.250 3.620.000 857.470 4.620.000 1.197.470

621.000 111.780 1.621.000 326.980 2.621.000 575.530 3.621.000 857.810 4.621.000 1.197.810

622.000 111.960 1.622.000 327.210 2.622.000 575.810 3.622.000 858.150 4.622.000 1.198.150

623.000 112.140 1.623.000 327.440 2.623.000 576.090 3.623.000 858.490 4.623.000 1.198.490

624.000 112.320 1.624.000 327.670 2.624.000 576.370 3.624.000 858.830 4.624.000 1.198.830

625.000 112.500 1.625.000 327.900 2.625.000 576.650 3.625.000 859.170 4.625.000 1.199.170

626.000 112.680 1.626.000 328.130 2.626.000 576.930 3.626.000 859.510 4.626.000 1.199.510

627.000 112.860 1.627.000 328.360 2.627.000 577.210 3.627.000 859.850 4.627.000 1.199.850

628.000 113.040 1.628.000 328.590 2.628.000 577.490 3.628.000 860.190 4.628.000 1.200.190

629.000 113.220 1.629.000 328.820 2.629.000 577.770 3.629.000 860.530 4.629.000 1.200.530

630.000 113.400 1.630.000 329.050 2.630.000 578.050 3.630.000 860.870 4.630.000 1.200.870

631.000 113.580 1.631.000 329.280 2.631.000 578.330 3.631.000 861.210 4.631.000 1.201.210

632.000 113.760 1.632.000 329.510 2.632.000 578.610 3.632.000 861.550 4.632.000 1.201.550

633.000 113.940 1.633.000 329.740 2.633.000 578.890 3.633.000 861.890 4.633.000 1.201.890

634.000 114.120 1.634.000 329.970 2.634.000 579.170 3.634.000 862.230 4.634.000 1.202.230

635.000 114.300 1.635.000 330.200 2.635.000 579.450 3.635.000 862.570 4.635.000 1.202.570

636.000 114.480 1.636.000 330.430 2.636.000 579.730 3.636.000 862.910 4.636.000 1.202.910

637.000 114.660 1.637.000 330.660 2.637.000 580.010 3.637.000 863.250 4.637.000 1.203.250

638.000 114.840 1.638.000 330.890 2.638.000 580.290 3.638.000 863.590 4.638.000 1.203.590

639.000 115.020 1.639.000 331.120 2.639.000 580.570 3.639.000 863.930 4.639.000 1.203.930

640.000 115.200 1.640.000 331.350 2.640.000 580.850 3.640.000 864.270 4.640.000 1.204.270

641.000 115.380 1.641.000 331.580 2.641.000 581.130 3.641.000 864.610 4.641.000 1.204.610

642.000 115.560 1.642.000 331.810 2.642.000 581.410 3.642.000 864.950 4.642.000 1.204.950

643.000 115.740 1.643.000 332.040 2.643.000 581.690 3.643.000 865.290 4.643.000 1.205.290

644.000 115.920 1.644.000 332.270 2.644.000 581.970 3.644.000 865.630 4.644.000 1.205.630

645.000 116.100 1.645.000 332.500 2.645.000 582.250 3.645.000 865.970 4.645.000 1.205.970

646.000 116.280 1.646.000 332.730 2.646.000 582.530 3.646.000 866.310 4.646.000 1.206.310

647.000 116.460 1.647.000 332.960 2.647.000 582.810 3.647.000 866.650 4.647.000 1.206.650

648.000 116.640 1.648.000 333.190 2.648.000 583.090 3.648.000 866.990 4.648.000 1.206.990

649.000 116.820 1.649.000 333.420 2.649.000 583.370 3.649.000 867.330 4.649.000 1.207.330

650.000 117.000 1.650.000 333.650 2.650.000 583.650 3.650.000 867.670 4.650.000 1.207.670

651.000 117.180 1.651.000 333.880 2.651.000 583.930 3.651.000 868.010 4.651.000 1.208.010

652.000 117.360 1.652.000 334.110 2.652.000 584.210 3.652.000 868.350 4.652.000 1.208.350

653.000 117.540 1.653.000 334.340 2.653.000 584.490 3.653.000 868.690 4.653.000 1.208.690

654.000 117.720 1.654.000 334.570 2.654.000 584.770 3.654.000 869.030 4.654.000 1.209.030

655.000 117.900 1.655.000 334.800 2.655.000 585.050 3.655.000 869.370 4.655.000 1.209.370

656.000 118.080 1.656.000 335.030 2.656.000 585.330 3.656.000 869.710 4.656.000 1.209.710

657.000 118.260 1.657.000 335.260 2.657.000 585.610 3.657.000 870.050 4.657.000 1.210.050

658.000 118.440 1.658.000 335.490 2.658.000 585.890 3.658.000 870.390 4.658.000 1.210.390

659.000 118.620 1.659.000 335.720 2.659.000 586.170 3.659.000 870.730 4.659.000 1.210.730

660.000 118.800 1.660.000 335.950 2.660.000 586.450 3.660.000 871.070 4.660.000 1.211.070

661.000 118.980 1.661.000 336.180 2.661.000 586.730 3.661.000 871.410 4.661.000 1.211.410

662.000 119.160 1.662.000 336.410 2.662.000 587.010 3.662.000 871.750 4.662.000 1.211.750

663.000 119.340 1.663.000 336.640 2.663.000 587.290 3.663.000 872.090 4.663.000 1.212.090

664.000 119.520 1.664.000 336.870 2.664.000 587.570 3.664.000 872.430 4.664.000 1.212.430

665.000 119.700 1.665.000 337.100 2.665.000 587.850 3.665.000 872.770 4.665.000 1.212.770

666.000 119.880 1.666.000 337.330 2.666.000 588.130 3.666.000 873.110 4.666.000 1.213.110

667.000 120.060 1.667.000 337.560 2.667.000 588.410 3.667.000 873.450 4.667.000 1.213.450

668.000 120.240 1.668.000 337.790 2.668.000 588.690 3.668.000 873.790 4.668.000 1.213.790

669.000 120.420 1.669.000 338.020 2.669.000 588.970 3.669.000 874.130 4.669.000 1.214.130

670.000 120.600 1.670.000 338.250 2.670.000 589.250 3.670.000 874.470 4.670.000 1.214.470

671.000 120.780 1.671.000 338.480 2.671.000 589.530 3.671.000 874.810 4.671.000 1.214.810

672.000 120.960 1.672.000 338.710 2.672.000 589.810 3.672.000 875.150 4.672.000 1.215.150

673.000 121.140 1.673.000 338.940 2.673.000 590.090 3.673.000 875.490 4.673.000 1.215.490

674.000 121.320 1.674.000 339.170 2.674.000 590.370 3.674.000 875.830 4.674.000 1.215.830

675.000 121.500 1.675.000 339.400 2.675.000 590.650 3.675.000 876.170 4.675.000 1.216.170

676.000 121.680 1.676.000 339.630 2.676.000 590.930 3.676.000 876.510 4.676.000 1.216.510

677.000 121.860 1.677.000 339.860 2.677.000 591.210 3.677.000 876.850 4.677.000 1.216.850

678.000 122.040 1.678.000 340.090 2.678.000 591.490 3.678.000 877.190 4.678.000 1.217.190

679.000 122.220 1.679.000 340.320 2.679.000 591.770 3.679.000 877.530 4.679.000 1.217.530

680.000 122.400 1.680.000 340.550 2.680.000 592.050 3.680.000 877.870 4.680.000 1.217.870

681.000 122.580 1.681.000 340.780 2.681.000 592.330 3.681.000 878.210 4.681.000 1.218.210

682.000 122.760 1.682.000 341.010 2.682.000 592.610 3.682.000 878.550 4.682.000 1.218.550

683.000 122.940 1.683.000 341.240 2.683.000 592.890 3.683.000 878.890 4.683.000 1.218.890

684.000 123.120 1.684.000 341.470 2.684.000 593.170 3.684.000 879.230 4.684.000 1.219.230

685.000 123.300 1.685.000 341.700 2.685.000 593.450 3.685.000 879.570 4.685.000 1.219.570

686.000 123.480 1.686.000 341.930 2.686.000 593.730 3.686.000 879.910 4.686.000 1.219.910

687.000 123.660 1.687.000 342.160 2.687.000 594.010 3.687.000 880.250 4.687.000 1.220.250

688.000 123.840 1.688.000 342.390 2.688.000 594.290 3.688.000 880.590 4.688.000 1.220.590

689.000 124.020 1.689.000 342.620 2.689.000 594.570 3.689.000 880.930 4.689.000 1.220.930

690.000 124.200 1.690.000 342.850 2.690.000 594.850 3.690.000 881.270 4.690.000 1.221.270

691.000 124.380 1.691.000 343.080 2.691.000 595.130 3.691.000 881.610 4.691.000 1.221.610

692.000 124.560 1.692.000 343.310 2.692.000 595.410 3.692.000 881.950 4.692.000 1.221.950

693.000 124.740 1.693.000 343.540 2.693.000 595.690 3.693.000 882.290 4.693.000 1.222.290

694.000 124.920 1.694.000 343.770 2.694.000 595.970 3.694.000 882.630 4.694.000 1.222.630

695.000 125.100 1.695.000 344.000 2.695.000 596.250 3.695.000 882.970 4.695.000 1.222.970

696.000 125.280 1.696.000 344.230 2.696.000 596.530 3.696.000 883.310 4.696.000 1.223.310

697.000 125.460 1.697.000 344.460 2.697.000 596.810 3.697.000 883.650 4.697.000 1.223.650

698.000 125.640 1.698.000 344.690 2.698.000 597.090 3.698.000 883.990 4.698.000 1.223.990

699.000 125.820 1.699.000 344.920 2.699.000 597.370 3.699.000 884.330 4.699.000 1.224.330

700.000 126.000 1.700.000 345.150 2.700.000 597.650 3.700.000 884.670 4.700.000 1.224.670

701.000 126.180 1.701.000 345.380 2.701.000 597.930 3.701.000 885.010 4.701.000 1.225.010

702.000 126.360 1.702.000 345.610 2.702.000 598.210 3.702.000 885.350 4.702.000 1.225.350

703.000 126.540 1.703.000 345.840 2.703.000 598.490 3.703.000 885.690 4.703.000 1.225.690

704.000 126.720 1.704.000 346.070 2.704.000 598.770 3.704.000 886.030 4.704.000 1.226.030

705.000 126.900 1.705.000 346.300 2.705.000 599.050 3.705.000 886.370 4.705.000 1.226.370

706.000 127.080 1.706.000 346.530 2.706.000 599.330 3.706.000 886.710 4.706.000 1.226.710

707.000 127.260 1.707.000 346.760 2.707.000 599.610 3.707.000 887.050 4.707.000 1.227.050

708.000 127.440 1.708.000 346.990 2.708.000 599.890 3.708.000 887.390 4.708.000 1.227.390

709.000 127.620 1.709.000 347.220 2.709.000 600.170 3.709.000 887.730 4.709.000 1.227.730

710.000 127.800 1.710.000 347.450 2.710.000 600.450 3.710.000 888.070 4.710.000 1.228.070

711.000 127.980 1.711.000 347.680 2.711.000 600.730 3.711.000 888.410 4.711.000 1.228.410

712.000 128.160 1.712.000 347.910 2.712.000 601.010 3.712.000 888.750 4.712.000 1.228.750

713.000 128.340 1.713.000 348.140 2.713.000 601.290 3.713.000 889.090 4.713.000 1.229.090

714.000 128.520 1.714.000 348.370 2.714.000 601.570 3.714.000 889.430 4.714.000 1.229.430

715.000 128.700 1.715.000 348.600 2.715.000 601.850 3.715.000 889.770 4.715.000 1.229.770

716.000 128.880 1.716.000 348.830 2.716.000 602.130 3.716.000 890.110 4.716.000 1.230.110

717.000 129.060 1.717.000 349.060 2.717.000 602.410 3.717.000 890.450 4.717.000 1.230.450

718.000 129.240 1.718.000 349.290 2.718.000 602.690 3.718.000 890.790 4.718.000 1.230.790

719.000 129.420 1.719.000 349.520 2.719.000 602.970 3.719.000 891.130 4.719.000 1.231.130

720.000 129.600 1.720.000 349.750 2.720.000 603.250 3.720.000 891.470 4.720.000 1.231.470

721.000 129.780 1.721.000 349.980 2.721.000 603.530 3.721.000 891.810 4.721.000 1.231.810

722.000 129.960 1.722.000 350.210 2.722.000 603.810 3.722.000 892.150 4.722.000 1.232.150

723.000 130.140 1.723.000 350.440 2.723.000 604.090 3.723.000 892.490 4.723.000 1.232.490

724.000 130.320 1.724.000 350.670 2.724.000 604.370 3.724.000 892.830 4.724.000 1.232.830

725.000 130.500 1.725.000 350.900 2.725.000 604.650 3.725.000 893.170 4.725.000 1.233.170

726.000 130.680 1.726.000 351.130 2.726.000 604.930 3.726.000 893.510 4.726.000 1.233.510

727.000 130.860 1.727.000 351.360 2.727.000 605.210 3.727.000 893.850 4.727.000 1.233.850

728.000 131.040 1.728.000 351.590 2.728.000 605.490 3.728.000 894.190 4.728.000 1.234.190

729.000 131.220 1.729.000 351.820 2.729.000 605.770 3.729.000 894.530 4.729.000 1.234.530

730.000 131.400 1.730.000 352.050 2.730.000 606.050 3.730.000 894.870 4.730.000 1.234.870

731.000 131.580 1.731.000 352.280 2.731.000 606.330 3.731.000 895.210 4.731.000 1.235.210

732.000 131.760 1.732.000 352.510 2.732.000 606.610 3.732.000 895.550 4.732.000 1.235.550

733.000 131.940 1.733.000 352.740 2.733.000 606.890 3.733.000 895.890 4.733.000 1.235.890

734.000 132.120 1.734.000 352.970 2.734.000 607.170 3.734.000 896.230 4.734.000 1.236.230

735.000 132.300 1.735.000 353.200 2.735.000 607.450 3.735.000 896.570 4.735.000 1.236.570

736.000 132.480 1.736.000 353.430 2.736.000 607.730 3.736.000 896.910 4.736.000 1.236.910

737.000 132.660 1.737.000 353.660 2.737.000 608.010 3.737.000 897.250 4.737.000 1.237.250

738.000 132.840 1.738.000 353.890 2.738.000 608.290 3.738.000 897.590 4.738.000 1.237.590

739.000 133.020 1.739.000 354.120 2.739.000 608.570 3.739.000 897.930 4.739.000 1.237.930

740.000 133.200 1.740.000 354.350 2.740.000 608.850 3.740.000 898.270 4.740.000 1.238.270

741.000 133.380 1.741.000 354.580 2.741.000 609.130 3.741.000 898.610 4.741.000 1.238.610

742.000 133.560 1.742.000 354.810 2.742.000 609.410 3.742.000 898.950 4.742.000 1.238.950

743.000 133.740 1.743.000 355.040 2.743.000 609.690 3.743.000 899.290 4.743.000 1.239.290

744.000 133.920 1.744.000 355.270 2.744.000 609.970 3.744.000 899.630 4.744.000 1.239.630

745.000 134.100 1.745.000 355.500 2.745.000 610.250 3.745.000 899.970 4.745.000 1.239.970

746.000 134.280 1.746.000 355.730 2.746.000 610.530 3.746.000 900.310 4.746.000 1.240.310

747.000 134.460 1.747.000 355.960 2.747.000 610.810 3.747.000 900.650 4.747.000 1.240.650

748.000 134.640 1.748.000 356.190 2.748.000 611.090 3.748.000 900.990 4.748.000 1.240.990

749.000 134.820 1.749.000 356.420 2.749.000 611.370 3.749.000 901.330 4.749.000 1.241.330

750.000 135.000 1.750.000 356.650 2.750.000 611.650 3.750.000 901.670 4.750.000 1.241.670

751.000 135.180 1.751.000 356.880 2.751.000 611.930 3.751.000 902.010 4.751.000 1.242.010

752.000 135.360 1.752.000 357.110 2.752.000 612.210 3.752.000 902.350 4.752.000 1.242.350

753.000 135.540 1.753.000 357.340 2.753.000 612.490 3.753.000 902.690 4.753.000 1.242.690

754.000 135.720 1.754.000 357.570 2.754.000 612.770 3.754.000 903.030 4.754.000 1.243.030

755.000 135.900 1.755.000 357.800 2.755.000 613.050 3.755.000 903.370 4.755.000 1.243.370

756.000 136.080 1.756.000 358.030 2.756.000 613.330 3.756.000 903.710 4.756.000 1.243.710

757.000 136.260 1.757.000 358.260 2.757.000 613.610 3.757.000 904.050 4.757.000 1.244.050

758.000 136.440 1.758.000 358.490 2.758.000 613.890 3.758.000 904.390 4.758.000 1.244.390

759.000 136.620 1.759.000 358.720 2.759.000 614.170 3.759.000 904.730 4.759.000 1.244.730

760.000 136.800 1.760.000 358.950 2.760.000 614.450 3.760.000 905.070 4.760.000 1.245.070

761.000 136.980 1.761.000 359.180 2.761.000 614.730 3.761.000 905.410 4.761.000 1.245.410

762.000 137.160 1.762.000 359.410 2.762.000 615.010 3.762.000 905.750 4.762.000 1.245.750

763.000 137.340 1.763.000 359.640 2.763.000 615.290 3.763.000 906.090 4.763.000 1.246.090

764.000 137.520 1.764.000 359.870 2.764.000 615.570 3.764.000 906.430 4.764.000 1.246.430

765.000 137.700 1.765.000 360.100 2.765.000 615.850 3.765.000 906.770 4.765.000 1.246.770

766.000 137.880 1.766.000 360.330 2.766.000 616.130 3.766.000 907.110 4.766.000 1.247.110

767.000 138.060 1.767.000 360.560 2.767.000 616.410 3.767.000 907.450 4.767.000 1.247.450

768.000 138.240 1.768.000 360.790 2.768.000 616.690 3.768.000 907.790 4.768.000 1.247.790

769.000 138.420 1.769.000 361.020 2.769.000 616.970 3.769.000 908.130 4.769.000 1.248.130

770.000 138.600 1.770.000 361.250 2.770.000 617.250 3.770.000 908.470 4.770.000 1.248.470

771.000 138.780 1.771.000 361.480 2.771.000 617.530 3.771.000 908.810 4.771.000 1.248.810

772.000 138.960 1.772.000 361.710 2.772.000 617.810 3.772.000 909.150 4.772.000 1.249.150

773.000 139.140 1.773.000 361.940 2.773.000 618.090 3.773.000 909.490 4.773.000 1.249.490

774.000 139.320 1.774.000 362.170 2.774.000 618.370 3.774.000 909.830 4.774.000 1.249.830

775.000 139.500 1.775.000 362.400 2.775.000 618.650 3.775.000 910.170 4.775.000 1.250.170

776.000 139.680 1.776.000 362.630 2.776.000 618.930 3.776.000 910.510 4.776.000 1.250.510

777.000 139.860 1.777.000 362.860 2.777.000 619.210 3.777.000 910.850 4.777.000 1.250.850

778.000 140.040 1.778.000 363.090 2.778.000 619.490 3.778.000 911.190 4.778.000 1.251.190

779.000 140.220 1.779.000 363.320 2.779.000 619.770 3.779.000 911.530 4.779.000 1.251.530

780.000 140.400 1.780.000 363.550 2.780.000 620.050 3.780.000 911.870 4.780.000 1.251.870

781.000 140.580 1.781.000 363.780 2.781.000 620.330 3.781.000 912.210 4.781.000 1.252.210

782.000 140.760 1.782.000 364.010 2.782.000 620.610 3.782.000 912.550 4.782.000 1.252.550

783.000 140.940 1.783.000 364.240 2.783.000 620.890 3.783.000 912.890 4.783.000 1.252.890

784.000 141.120 1.784.000 364.470 2.784.000 621.170 3.784.000 913.230 4.784.000 1.253.230

785.000 141.300 1.785.000 364.700 2.785.000 621.450 3.785.000 913.570 4.785.000 1.253.570

786.000 141.480 1.786.000 364.930 2.786.000 621.730 3.786.000 913.910 4.786.000 1.253.910

787.000 141.660 1.787.000 365.160 2.787.000 622.010 3.787.000 914.250 4.787.000 1.254.250

788.000 141.840 1.788.000 365.390 2.788.000 622.290 3.788.000 914.590 4.788.000 1.254.590

789.000 142.020 1.789.000 365.620 2.789.000 622.570 3.789.000 914.930 4.789.000 1.254.930

790.000 142.200 1.790.000 365.850 2.790.000 622.850 3.790.000 915.270 4.790.000 1.255.270

791.000 142.380 1.791.000 366.080 2.791.000 623.130 3.791.000 915.610 4.791.000 1.255.610

792.000 142.560 1.792.000 366.310 2.792.000 623.410 3.792.000 915.950 4.792.000 1.255.950

793.000 142.740 1.793.000 366.540 2.793.000 623.690 3.793.000 916.290 4.793.000 1.256.290

794.000 142.920 1.794.000 366.770 2.794.000 623.970 3.794.000 916.630 4.794.000 1.256.630

795.000 143.100 1.795.000 367.000 2.795.000 624.250 3.795.000 916.970 4.795.000 1.256.970

796.000 143.280 1.796.000 367.230 2.796.000 624.530 3.796.000 917.310 4.796.000 1.257.310

797.000 143.460 1.797.000 367.460 2.797.000 624.810 3.797.000 917.650 4.797.000 1.257.650

798.000 143.640 1.798.000 367.690 2.798.000 625.090 3.798.000 917.990 4.798.000 1.257.990

799.000 143.820 1.799.000 367.920 2.799.000 625.370 3.799.000 918.330 4.799.000 1.258.330

800.000 144.000 1.800.000 368.150 2.800.000 625.650 3.800.000 918.670 4.800.000 1.258.670

801.000 144.180 1.801.000 368.380 2.801.000 625.930 3.801.000 919.010 4.801.000 1.259.010

802.000 144.360 1.802.000 368.610 2.802.000 626.210 3.802.000 919.350 4.802.000 1.259.350

803.000 144.540 1.803.000 368.840 2.803.000 626.490 3.803.000 919.690 4.803.000 1.259.690

804.000 144.720 1.804.000 369.070 2.804.000 626.770 3.804.000 920.030 4.804.000 1.260.030

805.000 144.900 1.805.000 369.300 2.805.000 627.050 3.805.000 920.370 4.805.000 1.260.370

806.000 145.080 1.806.000 369.530 2.806.000 627.330 3.806.000 920.710 4.806.000 1.260.710

807.000 145.260 1.807.000 369.760 2.807.000 627.610 3.807.000 921.050 4.807.000 1.261.050

808.000 145.440 1.808.000 369.990 2.808.000 627.890 3.808.000 921.390 4.808.000 1.261.390

809.000 145.620 1.809.000 370.220 2.809.000 628.170 3.809.000 921.730 4.809.000 1.261.730

810.000 145.800 1.810.000 370.450 2.810.000 628.450 3.810.000 922.070 4.810.000 1.262.070

811.000 145.980 1.811.000 370.680 2.811.000 628.730 3.811.000 922.410 4.811.000 1.262.410

812.000 146.160 1.812.000 370.910 2.812.000 629.010 3.812.000 922.750 4.812.000 1.262.750

813.000 146.340 1.813.000 371.140 2.813.000 629.290 3.813.000 923.090 4.813.000 1.263.090

814.000 146.520 1.814.000 371.370 2.814.000 629.570 3.814.000 923.430 4.814.000 1.263.430

815.000 146.700 1.815.000 371.600 2.815.000 629.850 3.815.000 923.770 4.815.000 1.263.770

816.000 146.880 1.816.000 371.830 2.816.000 630.130 3.816.000 924.110 4.816.000 1.264.110

817.000 147.060 1.817.000 372.060 2.817.000 630.410 3.817.000 924.450 4.817.000 1.264.450

818.000 147.240 1.818.000 372.290 2.818.000 630.690 3.818.000 924.790 4.818.000 1.264.790

819.000 147.420 1.819.000 372.520 2.819.000 630.970 3.819.000 925.130 4.819.000 1.265.130

820.000 147.600 1.820.000 372.750 2.820.000 631.250 3.820.000 925.470 4.820.000 1.265.470

821.000 147.780 1.821.000 372.980 2.821.000 631.530 3.821.000 925.810 4.821.000 1.265.810

822.000 147.960 1.822.000 373.210 2.822.000 631.810 3.822.000 926.150 4.822.000 1.266.150

823.000 148.140 1.823.000 373.440 2.823.000 632.090 3.823.000 926.490 4.823.000 1.266.490

824.000 148.320 1.824.000 373.670 2.824.000 632.370 3.824.000 926.830 4.824.000 1.266.830

825.000 148.500 1.825.000 373.900 2.825.000 632.650 3.825.000 927.170 4.825.000 1.267.170

826.000 148.680 1.826.000 374.130 2.826.000 632.930 3.826.000 927.510 4.826.000 1.267.510

827.000 148.860 1.827.000 374.360 2.827.000 633.210 3.827.000 927.850 4.827.000 1.267.850

828.000 149.040 1.828.000 374.590 2.828.000 633.490 3.828.000 928.190 4.828.000 1.268.190

829.000 149.220 1.829.000 374.820 2.829.000 633.770 3.829.000 928.530 4.829.000 1.268.530

830.000 149.400 1.830.000 375.050 2.830.000 634.050 3.830.000 928.870 4.830.000 1.268.870

831.000 149.580 1.831.000 375.280 2.831.000 634.330 3.831.000 929.210 4.831.000 1.269.210

832.000 149.760 1.832.000 375.510 2.832.000 634.610 3.832.000 929.550 4.832.000 1.269.550

833.000 149.940 1.833.000 375.740 2.833.000 634.890 3.833.000 929.890 4.833.000 1.269.890

834.000 150.120 1.834.000 375.970 2.834.000 635.170 3.834.000 930.230 4.834.000 1.270.230

835.000 150.300 1.835.000 376.200 2.835.000 635.450 3.835.000 930.570 4.835.000 1.270.570

836.000 150.480 1.836.000 376.430 2.836.000 635.730 3.836.000 930.910 4.836.000 1.270.910

837.000 150.660 1.837.000 376.660 2.837.000 636.010 3.837.000 931.250 4.837.000 1.271.250

838.000 150.840 1.838.000 376.890 2.838.000 636.290 3.838.000 931.590 4.838.000 1.271.590

839.000 151.020 1.839.000 377.120 2.839.000 636.570 3.839.000 931.930 4.839.000 1.271.930

840.000 151.200 1.840.000 377.350 2.840.000 636.850 3.840.000 932.270 4.840.000 1.272.270

841.000 151.380 1.841.000 377.580 2.841.000 637.130 3.841.000 932.610 4.841.000 1.272.610

842.000 151.560 1.842.000 377.810 2.842.000 637.410 3.842.000 932.950 4.842.000 1.272.950

843.000 151.740 1.843.000 378.040 2.843.000 637.690 3.843.000 933.290 4.843.000 1.273.290

844.000 151.920 1.844.000 378.270 2.844.000 637.970 3.844.000 933.630 4.844.000 1.273.630

845.000 152.100 1.845.000 378.500 2.845.000 638.250 3.845.000 933.970 4.845.000 1.273.970

846.000 152.280 1.846.000 378.730 2.846.000 638.530 3.846.000 934.310 4.846.000 1.274.310

847.000 152.460 1.847.000 378.960 2.847.000 638.810 3.847.000 934.650 4.847.000 1.274.650

848.000 152.640 1.848.000 379.190 2.848.000 639.090 3.848.000 934.990 4.848.000 1.274.990

849.000 152.820 1.849.000 379.420 2.849.000 639.370 3.849.000 935.330 4.849.000 1.275.330

850.000 153.000 1.850.000 379.650 2.850.000 639.650 3.850.000 935.670 4.850.000 1.275.670

851.000 153.180 1.851.000 379.880 2.851.000 639.930 3.851.000 936.010 4.851.000 1.276.010

852.000 153.360 1.852.000 380.110 2.852.000 640.210 3.852.000 936.350 4.852.000 1.276.350

853.000 153.540 1.853.000 380.340 2.853.000 640.490 3.853.000 936.690 4.853.000 1.276.690

854.000 153.720 1.854.000 380.570 2.854.000 640.770 3.854.000 937.030 4.854.000 1.277.030

855.000 153.900 1.855.000 380.800 2.855.000 641.050 3.855.000 937.370 4.855.000 1.277.370

856.000 154.080 1.856.000 381.030 2.856.000 641.330 3.856.000 937.710 4.856.000 1.277.710

857.000 154.260 1.857.000 381.260 2.857.000 641.610 3.857.000 938.050 4.857.000 1.278.050

858.000 154.440 1.858.000 381.490 2.858.000 641.890 3.858.000 938.390 4.858.000 1.278.390

859.000 154.620 1.859.000 381.720 2.859.000 642.170 3.859.000 938.730 4.859.000 1.278.730

860.000 154.800 1.860.000 381.950 2.860.000 642.450 3.860.000 939.070 4.860.000 1.279.070

861.000 154.980 1.861.000 382.180 2.861.000 642.730 3.861.000 939.410 4.861.000 1.279.410

862.000 155.160 1.862.000 382.410 2.862.000 643.010 3.862.000 939.750 4.862.000 1.279.750

863.000 155.340 1.863.000 382.640 2.863.000 643.290 3.863.000 940.090 4.863.000 1.280.090

864.000 155.520 1.864.000 382.870 2.864.000 643.570 3.864.000 940.430 4.864.000 1.280.430

865.000 155.700 1.865.000 383.100 2.865.000 643.850 3.865.000 940.770 4.865.000 1.280.770

866.000 155.880 1.866.000 383.330 2.866.000 644.130 3.866.000 941.110 4.866.000 1.281.110

867.000 156.060 1.867.000 383.560 2.867.000 644.410 3.867.000 941.450 4.867.000 1.281.450

868.000 156.240 1.868.000 383.790 2.868.000 644.690 3.868.000 941.790 4.868.000 1.281.790

869.000 156.420 1.869.000 384.020 2.869.000 644.970 3.869.000 942.130 4.869.000 1.282.130

870.000 156.600 1.870.000 384.250 2.870.000 645.250 3.870.000 942.470 4.870.000 1.282.470

871.000 156.780 1.871.000 384.480 2.871.000 645.530 3.871.000 942.810 4.871.000 1.282.810

872.000 156.960 1.872.000 384.710 2.872.000 645.810 3.872.000 943.150 4.872.000 1.283.150

873.000 157.140 1.873.000 384.940 2.873.000 646.090 3.873.000 943.490 4.873.000 1.283.490

874.000 157.320 1.874.000 385.170 2.874.000 646.370 3.874.000 943.830 4.874.000 1.283.830

875.000 157.500 1.875.000 385.400 2.875.000 646.650 3.875.000 944.170 4.875.000 1.284.170

876.000 157.680 1.876.000 385.630 2.876.000 646.930 3.876.000 944.510 4.876.000 1.284.510

877.000 157.860 1.877.000 385.860 2.877.000 647.210 3.877.000 944.850 4.877.000 1.284.850

878.000 158.040 1.878.000 386.090 2.878.000 647.490 3.878.000 945.190 4.878.000 1.285.190

879.000 158.220 1.879.000 386.320 2.879.000 647.770 3.879.000 945.530 4.879.000 1.285.530

880.000 158.400 1.880.000 386.550 2.880.000 648.050 3.880.000 945.870 4.880.000 1.285.870

881.000 158.580 1.881.000 386.780 2.881.000 648.330 3.881.000 946.210 4.881.000 1.286.210

882.000 158.760 1.882.000 387.010 2.882.000 648.610 3.882.000 946.550 4.882.000 1.286.550

883.000 158.940 1.883.000 387.240 2.883.000 648.890 3.883.000 946.890 4.883.000 1.286.890

884.000 159.120 1.884.000 387.470 2.884.000 649.170 3.884.000 947.230 4.884.000 1.287.230

885.000 159.300 1.885.000 387.700 2.885.000 649.450 3.885.000 947.570 4.885.000 1.287.570

886.000 159.480 1.886.000 387.930 2.886.000 649.730 3.886.000 947.910 4.886.000 1.287.910

887.000 159.660 1.887.000 388.160 2.887.000 650.010 3.887.000 948.250 4.887.000 1.288.250

888.000 159.840 1.888.000 388.390 2.888.000 650.290 3.888.000 948.590 4.888.000 1.288.590

889.000 160.020 1.889.000 388.620 2.889.000 650.570 3.889.000 948.930 4.889.000 1.288.930

890.000 160.200 1.890.000 388.850 2.890.000 650.850 3.890.000 949.270 4.890.000 1.289.270

891.000 160.380 1.891.000 389.080 2.891.000 651.130 3.891.000 949.610 4.891.000 1.289.610

892.000 160.560 1.892.000 389.310 2.892.000 651.410 3.892.000 949.950 4.892.000 1.289.950

893.000 160.740 1.893.000 389.540 2.893.000 651.690 3.893.000 950.290 4.893.000 1.290.290

894.000 160.920 1.894.000 389.770 2.894.000 651.970 3.894.000 950.630 4.894.000 1.290.630

895.000 161.100 1.895.000 390.000 2.895.000 652.250 3.895.000 950.970 4.895.000 1.290.970

896.000 161.280 1.896.000 390.230 2.896.000 652.530 3.896.000 951.310 4.896.000 1.291.310

897.000 161.460 1.897.000 390.460 2.897.000 652.810 3.897.000 951.650 4.897.000 1.291.650

898.000 161.640 1.898.000 390.690 2.898.000 653.090 3.898.000 951.990 4.898.000 1.291.990

899.000 161.820 1.899.000 390.920 2.899.000 653.370 3.899.000 952.330 4.899.000 1.292.330

900.000 162.000 1.900.000 391.150 2.900.000 653.650 3.900.000 952.670 4.900.000 1.292.670

901.000 162.180 1.901.000 391.380 2.901.000 653.930 3.901.000 953.010 4.901.000 1.293.010

902.000 162.360 1.902.000 391.610 2.902.000 654.210 3.902.000 953.350 4.902.000 1.293.350

903.000 162.540 1.903.000 391.840 2.903.000 654.490 3.903.000 953.690 4.903.000 1.293.690

904.000 162.720 1.904.000 392.070 2.904.000 654.770 3.904.000 954.030 4.904.000 1.294.030

905.000 162.900 1.905.000 392.300 2.905.000 655.050 3.905.000 954.370 4.905.000 1.294.370

906.000 163.080 1.906.000 392.530 2.906.000 655.330 3.906.000 954.710 4.906.000 1.294.710

907.000 163.260 1.907.000 392.760 2.907.000 655.610 3.907.000 955.050 4.907.000 1.295.050

908.000 163.440 1.908.000 392.990 2.908.000 655.890 3.908.000 955.390 4.908.000 1.295.390

909.000 163.620 1.909.000 393.220 2.909.000 656.170 3.909.000 955.730 4.909.000 1.295.730

910.000 163.800 1.910.000 393.450 2.910.000 656.450 3.910.000 956.070 4.910.000 1.296.070

911.000 163.980 1.911.000 393.680 2.911.000 656.730 3.911.000 956.410 4.911.000 1.296.410

912.000 164.160 1.912.000 393.910 2.912.000 657.010 3.912.000 956.750 4.912.000 1.296.750

913.000 164.340 1.913.000 394.140 2.913.000 657.290 3.913.000 957.090 4.913.000 1.297.090

914.000 164.520 1.914.000 394.370 2.914.000 657.570 3.914.000 957.430 4.914.000 1.297.430

915.000 164.700 1.915.000 394.600 2.915.000 657.850 3.915.000 957.770 4.915.000 1.297.770

916.000 164.880 1.916.000 394.830 2.916.000 658.130 3.916.000 958.110 4.916.000 1.298.110

917.000 165.060 1.917.000 395.060 2.917.000 658.410 3.917.000 958.450 4.917.000 1.298.450

918.000 165.290 1.918.000 395.290 2.918.000 658.690 3.918.000 958.790 4.918.000 1.298.790

919.000 165.520 1.919.000 395.520 2.919.000 658.970 3.919.000 959.130 4.919.000 1.299.130

920.000 165.750 1.920.000 395.750 2.920.000 659.250 3.920.000 959.470 4.920.000 1.299.470

921.000 165.980 1.921.000 395.980 2.921.000 659.530 3.921.000 959.810 4.921.000 1.299.810

922.000 166.210 1.922.000 396.210 2.922.000 659.810 3.922.000 960.150 4.922.000 1.300.150

923.000 166.440 1.923.000 396.440 2.923.000 660.090 3.923.000 960.490 4.923.000 1.300.490

924.000 166.670 1.924.000 396.670 2.924.000 660.370 3.924.000 960.830 4.924.000 1.300.830

925.000 166.900 1.925.000 396.900 2.925.000 660.650 3.925.000 961.170 4.925.000 1.301.170

926.000 167.130 1.926.000 397.130 2.926.000 660.930 3.926.000 961.510 4.926.000 1.301.510

927.000 167.360 1.927.000 397.360 2.927.000 661.210 3.927.000 961.850 4.927.000 1.301.850

928.000 167.590 1.928.000 397.590 2.928.000 661.490 3.928.000 962.190 4.928.000 1.302.190

929.000 167.820 1.929.000 397.820 2.929.000 661.770 3.929.000 962.530 4.929.000 1.302.530

930.000 168.050 1.930.000 398.050 2.930.000 662.050 3.930.000 962.870 4.930.000 1.302.870

931.000 168.280 1.931.000 398.280 2.931.000 662.330 3.931.000 963.210 4.931.000 1.303.210

932.000 168.510 1.932.000 398.510 2.932.000 662.610 3.932.000 963.550 4.932.000 1.303.550

933.000 168.740 1.933.000 398.740 2.933.000 662.890 3.933.000 963.890 4.933.000 1.303.890

934.000 168.970 1.934.000 398.970 2.934.000 663.170 3.934.000 964.230 4.934.000 1.304.230

935.000 169.200 1.935.000 399.200 2.935.000 663.450 3.935.000 964.570 4.935.000 1.304.570

936.000 169.430 1.936.000 399.430 2.936.000 663.730 3.936.000 964.910 4.936.000 1.304.910

937.000 169.660 1.937.000 399.660 2.937.000 664.010 3.937.000 965.250 4.937.000 1.305.250

938.000 169.890 1.938.000 399.890 2.938.000 664.290 3.938.000 965.590 4.938.000 1.305.590

939.000 170.120 1.939.000 400.120 2.939.000 664.570 3.939.000 965.930 4.939.000 1.305.930

940.000 170.350 1.940.000 400.350 2.940.000 664.850 3.940.000 966.270 4.940.000 1.306.270

941.000 170.580 1.941.000 400.580 2.941.000 665.130 3.941.000 966.610 4.941.000 1.306.610

942.000 170.810 1.942.000 400.810 2.942.000 665.410 3.942.000 966.950 4.942.000 1.306.950

943.000 171.040 1.943.000 401.040 2.943.000 665.690 3.943.000 967.290 4.943.000 1.307.290

944.000 171.270 1.944.000 401.270 2.944.000 665.970 3.944.000 967.630 4.944.000 1.307.630

945.000 171.500 1.945.000 401.500 2.945.000 666.250 3.945.000 967.970 4.945.000 1.307.970

946.000 171.730 1.946.000 401.730 2.946.000 666.530 3.946.000 968.310 4.946.000 1.308.310

947.000 171.960 1.947.000 401.960 2.947.000 666.810 3.947.000 968.650 4.947.000 1.308.650

948.000 172.190 1.948.000 402.190 2.948.000 667.090 3.948.000 968.990 4.948.000 1.308.990

949.000 172.420 1.949.000 402.420 2.949.000 667.370 3.949.000 969.330 4.949.000 1.309.330

950.000 172.650 1.950.000 402.650 2.950.000 667.650 3.950.000 969.670 4.950.000 1.309.670

951.000 172.880 1.951.000 402.880 2.951.000 667.930 3.951.000 970.010 4.951.000 1.310.010

952.000 173.110 1.952.000 403.110 2.952.000 668.210 3.952.000 970.350 4.952.000 1.310.350

953.000 173.340 1.953.000 403.340 2.953.000 668.490 3.953.000 970.690 4.953.000 1.310.690

954.000 173.570 1.954.000 403.570 2.954.000 668.770 3.954.000 971.030 4.954.000 1.311.030

955.000 173.800 1.955.000 403.800 2.955.000 669.050 3.955.000 971.370 4.955.000 1.311.370

956.000 174.030 1.956.000 404.030 2.956.000 669.330 3.956.000 971.710 4.956.000 1.311.710

957.000 174.260 1.957.000 404.260 2.957.000 669.610 3.957.000 972.050 4.957.000 1.312.050

958.000 174.490 1.958.000 404.490 2.958.000 669.890 3.958.000 972.390 4.958.000 1.312.390

959.000 174.720 1.959.000 404.720 2.959.000 670.170 3.959.000 972.730 4.959.000 1.312.730

960.000 174.950 1.960.000 404.950 2.960.000 670.450 3.960.000 973.070 4.960.000 1.313.070

961.000 175.180 1.961.000 405.180 2.961.000 670.730 3.961.000 973.410 4.961.000 1.313.410

962.000 175.410 1.962.000 405.410 2.962.000 671.010 3.962.000 973.750 4.962.000 1.313.750

963.000 175.640 1.963.000 405.640 2.963.000 671.290 3.963.000 974.090 4.963.000 1.314.090

964.000 175.870 1.964.000 405.870 2.964.000 671.570 3.964.000 974.430 4.964.000 1.314.430

965.000 176.100 1.965.000 406.100 2.965.000 671.850 3.965.000 974.770 4.965.000 1.314.770

966.000 176.330 1.966.000 406.330 2.966.000 672.130 3.966.000 975.110 4.966.000 1.315.110

967.000 176.560 1.967.000 406.560 2.967.000 672.410 3.967.000 975.450 4.967.000 1.315.450

968.000 176.790 1.968.000 406.790 2.968.000 672.690 3.968.000 975.790 4.968.000 1.315.790

969.000 177.020 1.969.000 407.020 2.969.000 672.970 3.969.000 976.130 4.969.000 1.316.130

970.000 177.250 1.970.000 407.250 2.970.000 673.250 3.970.000 976.470 4.970.000 1.316.470

971.000 177.480 1.971.000 407.480 2.971.000 673.530 3.971.000 976.810 4.971.000 1.316.810

972.000 177.710 1.972.000 407.710 2.972.000 673.810 3.972.000 977.150 4.972.000 1.317.150

973.000 177.940 1.973.000 407.940 2.973.000 674.090 3.973.000 977.490 4.973.000 1.317.490

974.000 178.170 1.974.000 408.170 2.974.000 674.370 3.974.000 977.830 4.974.000 1.317.830

975.000 178.400 1.975.000 408.400 2.975.000 674.650 3.975.000 978.170 4.975.000 1.318.170

976.000 178.630 1.976.000 408.630 2.976.000 674.930 3.976.000 978.510 4.976.000 1.318.510

977.000 178.860 1.977.000 408.860 2.977.000 675.210 3.977.000 978.850 4.977.000 1.318.850

978.000 179.090 1.978.000 409.090 2.978.000 675.490 3.978.000 979.190 4.978.000 1.319.190

979.000 179.320 1.979.000 409.320 2.979.000 675.770 3.979.000 979.530 4.979.000 1.319.530

980.000 179.550 1.980.000 409.550 2.980.000 676.050 3.980.000 979.870 4.980.000 1.319.870

981.000 179.780 1.981.000 409.780 2.981.000 676.330 3.981.000 980.210 4.981.000 1.320.210

982.000 180.010 1.982.000 410.010 2.982.000 676.610 3.982.000 980.550 4.982.000 1.320.550

983.000 180.240 1.983.000 410.240 2.983.000 676.890 3.983.000 980.890 4.983.000 1.320.890

984.000 180.470 1.984.000 410.470 2.984.000 677.170 3.984.000 981.230 4.984.000 1.321.230

985.000 180.700 1.985.000 410.700 2.985.000 677.450 3.985.000 981.570 4.985.000 1.321.570

986.000 180.930 1.986.000 410.930 2.986.000 677.730 3.986.000 981.910 4.986.000 1.321.910

987.000 181.160 1.987.000 411.160 2.987.000 678.010 3.987.000 982.250 4.987.000 1.322.250

988.000 181.390 1.988.000 411.390 2.988.000 678.290 3.988.000 982.590 4.988.000 1.322.590

989.000 181.620 1.989.000 411.620 2.989.000 678.570 3.989.000 982.930 4.989.000 1.322.930

990.000 181.850 1.990.000 411.850 2.990.000 678.850 3.990.000 983.270 4.990.000 1.323.270

991.000 182.080 1.991.000 412.080 2.991.000 679.130 3.991.000 983.610 4.991.000 1.323.610

992.000 182.310 1.992.000 412.310 2.992.000 679.410 3.992.000 983.950 4.992.000 1.323.950

993.000 182.540 1.993.000 412.540 2.993.000 679.690 3.993.000 984.290 4.993.000 1.324.290

994.000 182.770 1.994.000 412.770 2.994.000 679.970 3.994.000 984.630 4.994.000 1.324.630

995.000 183.000 1.995.000 413.000 2.995.000 680.250 3.995.000 984.970 4.995.000 1.324.970

996.000 183.230 1.996.000 413.230 2.996.000 680.530 3.996.000 985.310 4.996.000 1.325.310

997.000 183.460 1.997.000 413.460 2.997.000 680.810 3.997.000 985.650 4.997.000 1.325.650

998.000 183.690 1.998.000 413.690 2.998.000 681.090 3.998.000 985.990 4.998.000 1.325.990

999.000 183.920 1.999.000 413.920 2.999.000 681.370 3.999.000 986.330 4.999.000 1.326.330

1.000.000 184.150 2.000.000 414.150 3.000.000 681.650 4.000.000 986.670 5.000.000 1.326.670

NOTĂ

1. Partea din baza de calcul al impozitului, ce depăşeşte suma de 5.000.000 lei, se impozitează cu cota de 40%.

2. Baza de calcul al venitului supus impozitului se calculează prin rotunjire, în sensul că fracţiunile sub 500 lei inclusiv se neglijează, iar ceea ce depăşeşte 500 lei se majorează la 1.000 lei.

-----

HOTĂRÂRE nr. 1.065 din 29 decembrie 1999 · GUVERNUL · MONITORUL OFICIAL nr. 652 din 31 decembrie 1999

Baremul lunar se aplică la baza de calcul prevăzută la art. 24 din Ordonanţa Guvernului nr. 73/1999, astfel

a) asupra diferenţei dintre venitul brut din salarii realizat într-o luna la funcţia de baza şi următoarele sume reprezentând

- contribuţiile obligatorii reţinute pentru pensia suplimentară, pentru protecţia socială a şomerilor şi pentru asigurările sociale de sănătate;

- cheltuieli profesionale;

- deduceri personale de baza şi suplimentare, acordate în luna respectiva, după caz;

b) asupra diferenţei dintre venitul brut realizat într-o luna, altul decât cel de la funcţia de baza, şi contribuţia la asigurările sociale de sănătate, pe fiecare loc de realizare a acestuia.

HOTĂRÂRE nr. 1.065 din 29 decembrie 1999 · GUVERNUL · MONITORUL OFICIAL nr. 652 din 31 decembrie 1999

Calculatorul de impozit desfasurator, stabilit din 1.000 lei în 1.000 lei, este prezentat în anexa care face parte integrantă din prezenta hotărâre.

HOTĂRÂRE nr. 1.065 din 29 decembrie 1999 · GUVERNUL · MONITORUL OFICIAL nr. 652 din 31 decembrie 1999

Prevederile prezentei hotărâri se aplică începând cu drepturile salariale şi asimilate acestora, aferente lunii ianuarie 2000.

PRIM-MINISTRU

MUGUR CONSTANTIN ISARESCU

Contrasemnează

Notă ---------------

Ministrul finanţelor,

Decebal Traian Remes

HOTĂRÂRE nr. 1.065 din 29 decembrie 1999 · GUVERNUL · MONITORUL OFICIAL nr. 652 din 31 decembrie 1999

privind stabilirea baremului lunar pentru impunerea veniturilor din salarii şi asimilate acestora, realizate în anul 2000

În temeiul prevederilor art. 8 alin. (2) şi ale art. 82 din Ordonanţa Guvernului nr. 73/1999 privind impozitul pe venit,

Guvernul României hotărăşte

Need to analyze how this provision applies to your matter?

Cross-reference this statute against case law, commentaries, and related legislative provisions inside Legislator AI.

Open in Legislator →